Red Dead Online için yeni güncelleme 13 Aralık'ta yayınlanacak


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rockstar Games yeni Red Dead Online güncellemesi için tarih verdi. Moonshiners: a new Frontier Pursuit isimli güncelleme 13 Aralık'ta yayınlanacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Yeni güncelleme ile oyuna Moonshiners rolü eklenecek. Bir önceki güncelleme ile Collector, Bounty Hunter ve Trader rolleri eklenmişti. Güncelleme ile ayrıca özel içeriklerin yer alacağı Outlaw Pass No. 2, yeni Navy Revolver silahı eklenecek.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt