Red Dead Online: Frontier Pursuits (Güncelleme Yayınlandı)


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Red Dead Online için beklenen güncelleme 10 Eylül tarihinde yayınlanacak. Rockstar Games güncelleme için trailer videosu yayınladı. Aşağıdan izleyebilirsiniz. Güncellemenin detaylarına da linkten ulaşabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Güncelleme yayınlandı. Önceki güncellemelere göre boyut olarak büyük. PS4 için 12GB. Xbox One için 13GB.


 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt