GTA Online ve Red Dead Online Güncellemeleri Yolda


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rockstar Games, Red Dead Online ve GTA Online için uzun bir süredir beklenen yeni içerik güncellemelerini duyurdu. İki oyun için de en son Aralık ayında içerik güncellemesi yayınlanmıştı.

Screenshot_2020-07-24 GTA Online and Red Dead Online Updates Coming Soon - Rockstar Games.png Screenshot_2020-07-24 GTA Online and Red Dead Online Updates Coming Soon - Rockstar Games(1).png

Red Dead Online için 28 Temmuz'da büyük bir güncelleme yayınlanacak. Güncelleme ile tamamen yeni Natüralizm rolü, yeni Outlaw Pass, talep edilen bir çok özellik ve hata düzeltmeleri gelecek.

GTA Online için de yaz güncellemesinin yolda olduğu açıklandı.

Rockstar Games, GTA Online ve Red Dead Online için yılın ilerleyen zamanlarında daha büyük güncellemelerin geleceğini de açıkladı. Red Dead Online için mevcut bir rolün arttırılması ve yeni bir bölgede geçecek Heist görevinin geleceği en büyük GTA Online güncellemesi şimdiden duyuruldu.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: mustafayildiz, TheNightMare., RooD ve 1 kişi daha
mustafayildiz

mustafayildiz

Üye
Bekliyoruz
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt