Red Dead Redemption 2, Steam'de yayınlandı (Güncellendi)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Red Dead Redemption 2 resmi olarak Steam'de PC için yayınlandı. Aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin Steam için çıkış tarihini açıkladı. Red Dead Redemption 2, 5 Aralık tarihinde Steam üzerinden yayınlanacak.

Red Dead Redemption 2 PC için ilk olarak 5 Kasım tarihinde Rockstar Games Launcher ve Epic Games Store üzerinden yayınlandı. Oyun 1 ay sonunda Steam üzerinden yayınlanmış olacak.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yayınlandı:

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt