Spor Real football 2015 jar 320x240 Türkçe Ve Dogru Futbolcu Adları Olanı İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
3 sürer mi acabatürkçeleştirme nasıl yapılıyo python uygulaması ile yapılıyor
hex editörle ama ingilizcede ı İ ç falan olmadığı için ı yerine i- İ yerine I kullanmak gerekiyo bide ğ yok oda g olcak. Yarın bitirme ihtimalim var.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun abi rep veririmjavada yapılır mı benim teldeneyse benim ögrenmeme gerek yok bunlar zor istel klawyeli superfone 3020

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Allah razı olsun abi rep veririmjavada yapılır mı benim teldeneyse benim ögrenmeme gerek yok bunlar zor istel klawyeli superfone 3020
s40 dimi? Ona göre yapcam. Bi hata olmasın s60 falan yapmayayım. S40 mı s60 mı?O program javada yapılmaz bilgisayarda yapılır... Bide yapım aşamasından bi görüntüde atacam oyunu paylaşınca yapmanın nasıl zor olduğunu anlayın...

• Beğen
Tepkiler: sercanfb66
sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
s40sana kolaydırs40 destekliyor

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Tamam yapmaya çalışacam. Bugün bitmeye bilir...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
peki içinde türk klüpleri olcak mı peki

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Fener ve galatasaray var fenerde emenike, webo falan transferleri var. Gs de drogba sneijder, cheadjou var. Türkçeleştirmeye başladım bi kısmı bitti eğer sayı ver derseniz %15 yada %20 deyim. Ama çok fazla kelime var sürecek biraz... Oyuncu isimlerini bu forumda bi arkadaş paylaşmış ondan aldım birazdan söylicem zaten onun adınıda yazdım...Bu arada türkçeye özel yeni simge hazırladım bu gün.Harf sayısını aşamadığımız içln kısaltma falan yapmak zorunda kaldım... Mesela: player info = oyuncu blgi yazma zorunda kaldım bilgisi falan diye uzun yazılmıyor. Harflerin üstüne yazılıyor... İdare edeceksiniz bununla.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
tamam sıkıntı yok tr olsun yeter anlarımgfs.mobiye upload et ordan rahat indiriyorum teşekkür ederim

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Qfs de hemen siliyolar ben direk link vercem tıklayınca direk başlayan.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
benim tel girer mi acaba maxicepe direk tarayıcıdan girmiyor çünküoperada direk indirme yapmıyor direk kendi tarayıcısından maxicepe yönlendiriyor tel ordan da hafıza doldu diyiyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ne maxicep kendi siteme yükleyip indirme linkini vercem. Daha önce açtığım konulara bakarsan ( pes 14 fenerbahçe mod, bjk mod, pes HD ) onlarda tıklayınca direk indirmeye başlıyo( telefonda indirmek için son sayfa var ya aç a basıyon indirme başlıyo işte ora gidiyo) o şekil yapcamHa bu arada düzgün oyuncu isimlerine rms yamasınıda yapcam ( uzun oyuncu isimeri). Senin pc var mı? Pc de kurulabiliyo o yama.Sade telefon için , indir oyna olanıda yapcam rms yi isteyen indirir ama telefonda direk açılanda oyuncu isimlerinin bazılarıda kısaltma...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
pc yok malesef

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Tamam yinede fazla sorun olmaz yaa sade ronaldinho falan ronldnho falan yazmış olabilirler.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
peki ne kadar kaldı şimdi ben baktım siten güzel şimdi ben indirdigim zaman oy veririm tamam 5 puan

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Hangi siteye baktın? 2 tane varda?

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
bir sıkıntı olmaz ben anlarımmobile46.tk

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
O benim değil! Onu 1 kereliğine denemiştim dosya yüklemek için benim sitem turkish-team.tr.nu ama ona giremiyorum nedense? Sorun benim telefondamı diye bi bakar misin? Googleye turkish-team.tr.nu yaz çıkar

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
baktım girmiyokapatmasınlar yoksa siteni

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Kapatsınlar yedek sitemde var ona bi tema yapınca iş görür... Javapesedit.cep.tc ama şu an iş görmez durumda!

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
peki şifresini biliyormusun

Üst Alt