Real Football 2012 s60 176x208 Türkçe By SüKûT

Sponsorlu Bağlantılar

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2012 s60 176x208 Türkçe By SüKûT

*Evet oyun tarafımdan tam metin olarak türkçeye çevrilmiştir.
*Ve Milli Takım oyuncularımızın isimleri düzeltilmiştir...

İyi eğlenler ;).

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: brksa, ERSENBAY, Genzo * ve 1 kişi daha

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123

bocariver

Üye
indiriyorum dosyalar cıkıyor oyunu nasıl acacam

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
indiriyorum dosyalar cıkıyor oyunu nasıl acacam

inen dosyayı sağ tuş buraya çıkar de sonra RealFootball2012_s60v2 dosyasını al telefonuna at s60'sa bildiğin gibi yükleyceksin s40'sa zaten direk açılır...

İyi eğlenceler...

Genzo *

Genzo *

Üye
:tşk:

byrodeo

Üye
Oyun acılıyor ama snradan donuyor.Tam 10 kere ac kapa yaptm türkçelestirme güzel olmus ama oynayamadıktan sonra ;)

Genzo *

Genzo *

Üye
6630 rardan cıkarıp jar dosyasını kurdu acılısta sorun yok oynarken 2dk snra donma oluyor

​anladım. o sorun olabilir ona bişey diyemem ama telefonun nokia n70 olsaydı boyle bi sorun olmazdı cunku bende olmuyor:)

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
​kaç tane kurulu oyun var?

bilmiyorumda 70-80 civarı vardır ben zaten çalışmayan sorun olan oyun paylaşmam kesinlikle deneyip test ettikten sonra paylaşıyorum çevirdiklerimi.Bluetooth okey var mesela o da sorunsuz çalışıyor test edilip onaylandı yani...

Genzo *

Genzo *

Üye
bilmiyorumda 70-80 civarı vardır ben zaten çalışmayan sorun olan oyun paylaşmam kesinlikle deneyip test ettikten sonra paylaşıyorum çevirdiklerimi.Bluetooth okey var mesela o da sorunsuz çalışıyor test edilip onaylandı yani...

anladım. peki oyunlar hiç donmuyormu:)

byrodeo

Üye
​anladım. o sorun olabilir ona bişey diyemem ama telefonun nokia n70 olsaydı boyle bi sorun olmazdı cunku bende olmuyor:)
haklısın külüstür oldu tel. Ama askere gidecez napalım =) maxicep tüm ekibine helal olsun 7/24 ckmyrm telden gryrm yeni s60v2 oyunlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :) e e simdiden oynadık oynadık askerde zor ;) olcak =)

Genzo *

Genzo *

Üye
haklısın külüstür oldu tel. Ama askere gidecez napalım =) maxicep tüm ekibine helal olsun 7/24 ckmyrm telden gryrm yeni s60v2 oyunlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :) e e simdiden oynadık oynadık askerde zor ;) olcak =)

bak sen telden nasıl giriyosun yok est. telefon kulustur degil ama eskidi s60v2 olması buyuk ayrıcalık zaten 6600 6630 n70 :) 3.sırada pek bisey kaybetmessin ama yeni cıkan oyunlar o telefonda hızlı calısıcagınıda sanmıyorum:naughty:

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
anladım. peki oyunlar hiç donmuyormu:)

yok çoğunda sıkıntı çekmiyorum oyunların symbian olanları tercih ediyorum genelde zaten.he bu arada şimdi 6630 da tekrar denedim oyunu ikinci yarısında maçın oyun dondu 6mb ram varken fakat başka bi telde tekrar denedim s40 sorun yok yani oyun kaynaklı bi problem değil ramden kaynaklanan sorun muhtemelen...

Genzo *

Genzo *

Üye
yok çoğunda sıkıntı çekmiyorum oyunların symbian olanları tercih ediyorum genelde zaten.he bu arada şimdi 6630 da tekrar denedim oyunu ikinci yarısında maçın oyun dondu 6mb ram varken fakat başka bi telde tekrar denedim s40 sorun yok yani oyun kaynaklı bi problem değil ramden kaynaklanan sorun muhtemelen...

olabilir. bak sen şöyle yap önce oyunu aç sonra kenardaki tuşa basıp oyunu alta al sonra ramı sıkıstır hemen oyuna gir sorun olacagını sanmıyorum

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
olabilir. bak sen şöyle yap önce oyunu aç sonra kenardaki tuşa basıp oyunu alta al sonra ramı sıkıstır hemen oyuna gir sorun olacagını sanmıyorum

bence de öyle olduğu taktirde sorun olmaz...

Üst Alt