Ramazan Yükleme Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lion Heart

Lion Heart

Üye
    Konu Sahibi
10 Ekim'e kadar yeni AVEA faturasız hat alan aboneler , yükledikleri ilk kontör karşılığı hediye kontörler kazanıyor.


100 veya 150 Kontör için 200 Dakika,250 ve üzeri Kontör için 500 Dakika hediye...
Kampanya Detayları

10 Ekim 2008'e kadar yeni faturasız Avea hattı alan aboneler, 17 Ekim 2008'e kadar yapacakları ilk yüklemeler için hediye dakika kazanacaklardır.
Kampanyadan bireysel ve kurumsal faturasız aboneler yararlanabilir.
Kullanılmayan hediye dakikalar, 30 gün sonunda silinecektir.
Hediye dakikalar abonelerin ilk ve tek seferde 100 ve üzeri kontör yüklemelerine verilecektir. İlk yüklemelerin yükleme şartını yerine getirmesi gerekmektedir.
 


imece iletişim

imece iletişim

Üye
Elimde acılmamış 3 hat vardı kullanmıyorum şimdi bayram acarım yüklerim 250 leri oooh konuş 1 ay dolu dolu köntörler ah birde her yöne yapacaktıki seyret o zaman satış rekorlarını amma işi ya onlar bilmiyor yada ben. Saygılarımla.
 
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Turkcell böyle yapıyor. Turkcellden kopya çekti
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt