Qwerty klavye :) Samsung GT-S5620 Monte Qwerty klavye hemde bol karakterli :)

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
tüm 400x240 samsunglarda çalışır diye düşünüyorum :)

monteboy

monteboy

Üye
Dosyayi tel e atip kura basarsan yuklenir, oyunlar ve dahasi klasorune atar

yokaq

Üye
internet üzernde açıyor ama saolun ama her zamna kullanışlı bişi deil emege saygı tabe ama :S

--------------- Ekleme ---------------

internet üzernden girmeden çalıştrbilceimiz prgram yok dimi qwertklavye olan yane

internet üzernden girmeden çalıştrbilceimiz prgram yok dimi qwertklavye olan yane

baranselona

baranselona

Üye
internet üzernde açıyor ama saolun ama her zamna kullanışlı bişi deil emege saygı tabe ama :S

internet üzerinden çalışmaz
program açılırken çıkan yazıyı sen yanlış anlamışsın
orda kullanıcı verilerine ulaşılsın mı diyor yani internet demiyor sadece rehbere ulaşmak için izin istiyor orda çıkan yazıya evet de sonra mesajı göndereceğin kişiyi seç ve yazıp gönder:evet:
iyi akşamlar

Sertug1991

Sertug1991

Üye
çok saol hevesimizi aldık:D

e_memet88

e_memet88

Üye
Bide biz deneyelim bakalım nasıl olacak
Ellerine emeğine sağlık hoca..

Saygılar...

akıncıqökçe

akıncıqökçe

Üye
tşk

maxirabit

maxirabit

Üye
mesaj yazarken mi devreye geçiyor yoksa başka programlarıda kapsıyormu? peki normal konumda da qwerty oluyor mu?

free

free

Üye
jar dosyayı direkt telefona atın winrarla açmayın pcde
telefonda dosyalarda kurun
oyunlarda jeegu yazan uygulamayı çalıştırın klavyeyle mesaj atın .

maxirabit

maxirabit

Üye

Böylede birşey buldum ama programını bulamadım:hmmm

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi
evet bu da güzel imiş keşke elde edinebilsek :)

maxirabit

maxirabit

Üye

Programı duğu gibi hafıza kartınıza atın, jad dosyası olarak f an çevirmeyin..

Programı yükleyince Oyunlar altından çalıştırabilirsiniz.

Bu program mesaj atabilirsiniz.

ekc-103

ekc-103

Üye
saol

murat797941

Üye
hacı b7300 telefone ait program ve uygularmar varmı

arifemre10

arifemre10

Üye
s5233'e oluyormuu???

TourniQueT93

Üye
bunların ikisi de var bende ama gerçekten gereksiz geldi bi kere iphone klavyesi uygulamasında rehberi açamıyoruz telefon numarasını elimizle giriyoruz, diğeri desen aynı mesajı birden çok kişiye yollama fonksiyonu yok, ki tüm rehber löp diye bir liste olarak çıkıyor ve zaten msj attıktan sonra gelen cevabı da okumak için uygulamadan çıkıp mesajlar a girip ordan okumanız lazım.. uygulamayı kapa mesajı oku sonra tekrar uygulamayı aç tekrar kapa yapana kadar normal bi şekilde 10 mesaj atarsınız zaten! kullanışsız yani...

maxirabit

maxirabit

Üye
bunların ikisi de var bende ama gerçekten gereksiz geldi bi kere iphone klavyesi uygulamasında rehberi açamıyoruz telefon numarasını elimizle giriyoruz, diğeri desen aynı mesajı birden çok kişiye yollama fonksiyonu yok, ki tüm rehber löp diye bir liste olarak çıkıyor ve zaten msj attıktan sonra gelen cevabı da okumak için uygulamadan çıkıp mesajlar a girip ordan okumanız lazım.. uygulamayı kapa mesajı oku sonra tekrar uygulamayı aç tekrar kapa yapana kadar normal bi şekilde 10 mesaj atarsınız zaten! kullanışsız yani...

ozaman sen tekrardan samsung'un kendi klavyesiyle yazmaya devam edicen

TasteKiN

TasteKiN

Üye
    Konu Sahibi

düşüncene saygı sonsuz tabi ki fakat,

kimse zorla bu programı kullan demiyor. Sadece bir paylaşımdır bu, kullanmak isteyene.

Mesela ben Görev yöneticili Firmware kullandığım için orta tuş ile program ve gelen mesaj arasında geçiş yapabiliyorum ve kullanım kolay oluyor ki program ile de qwerty nin zevkine varabiliyorum :)

free

free

Üye
gayet güzel programlar uygulamayı küçült gir oku mesajı yeniden gir yeniden yaz at..
anlatırken uzun ama 10 saniyelik bişey..
ama klavyeyle mesaj yazmayı bende sevmiyorum orası ayrı..
bu arada paylaşımcı arkadaşlara teşekkür

Üst Alt