[Quickoffice Inc] Quickoffice v6.04(34) Symbian^3 Signed

 • 7 Mayıs 2011
 • 13008 Okunma
 • 28 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Business - 5.76 MB

  3 Applications in 1 Powerful productivity tool with support for Microsoft ® Word Documents, Excel Spreadsheets & PowerPoint Presentations. Experience the easiest and most intuitive way to VIEW, EDIT & CREATE Microsoft ® Office 2007 files, attachments. Supports Microsoft Office 97-2008 DOC/DOCX, XLS/XLSX & Text files. For Nokia C6-01 and C7. Please make sure you don &#8217;t have installed other versions of Quickoffice Premier on your phone before buying this version.


   


  Yazan: Sensation

  [Quickoffice Inc] Quickoffice v6.04(34) Symbian^3 Signed İndir

 2. Teşekkür ettim :)
   
 3. mü bu
   
 4. Üstad eline emeğine sağlık, C7'ye yükledim sorunsuz çalışıyor. İlk başta sadece register olup olmayacağımı sordu, bende evet dedim ve lisans koşulları onayından sonra kullanmaya başladım. Herhangi bir sınırlama olmaksızın view, edit hepsi çalışıyor, bu SÜPER Oldu, tekrar sağol, varol :yuru. Ancak anlayamadığım bir şey var. Konu açıklamasının en sonunda şöyle yazılmış ;
  For Nokia C6-01 and C7. Please make sure you don &#8217;t have installed other versions of Quickoffice Premier on your phone before buying this version.
  Bundan önceki sürümde editlemeye girince versiyonu satın almadan yapamıyacağımı söylüyordu, burada ise sormuyor. Bakıyorum herhangi bir gün sayma, yada deneme sürümü olmadığını görüyorum. Satın almayı yönlendiren bir seçenekte yok. Neden satın almadan diğer versiyonları yüklemeyin diyor acaba ??? Bir fikrin var mı üstad ?
   
 5. @serinaga bir fikrim yok. Güzel yorumun için teşekkürler.
   
 6. Çok Teşekkürler arkadaşım. C7 yi aldığım gibi Quickoffice'de edit varmı yokmu diye baktım. Sayende oldu...
   
 7. Türkçesi yokmu bunun arkadaşlar
   
 8. <br />
  <br />
  Canın sağolsun arkadaşım, kusura bakma bizde kumaşı bulduk astarını soruyoruz gibi oldu ama önemli olan proğram çok iyi oldu benim için. Bir sorum olacak sana, kaç zamandır aranıyorum henüz bulamadım, excelde sort özelliği olan bir ofis var mıdır symbianda ?
   
 9. www.maxicep.com/symbian-3-ofis-uygulamalari/picsel-smart-office-v1-2-7-s60v5-retail-471903.html
  Denediniz mi? Arkadaşlar genelde quickofficeden daha iyi diyor.
   
 10. Üstad şuan telde 3 adet office yüklü (Picsel Smart Office+Quickoffice Premiere+Office To Go). Hepsinin de farklı ve birbirine göre üstünlükleri var, gel gör ki Bir EXCEL tablosunda hele benim gibi 2000-3000 satır veriyi tararken, sort yada filtreleme şart oluyor. Bul ve değiştir ile bir şekilde hallediyorum ama filtreleme olsa SÜPER olacak. Daha önce Win.Mobile üzerinde Ms.Office 2007 kullandım ve hemen hemen tüm fonksiyonlar vardı. Ama pil canavarı Win.Mobile'dan bıktım, akşama zor çıkıyordu tel. Symbian'a geçmeye karar verdim ve C7 hoşuma gidip aldım, birkaç ayda istediğim tüm yazılımları bulup teli bilgisayar ötesi birşey yaptım, herşey elimin altında tabiri caizse. Ama tek bir şey kaldı aradığım oda bahsettiğim özellik " EXCEL'de bir sütun boyunca verilerin filtrelenmesi" Aslında Ovideki paralı olan Quickoffice grafik özelliklerine sahip, acaba varmıdır onda bu özellik, her neyse araştırmaya devam ediyorum bulursam paylaşırım, ilgine teşekkürler ...
   
 11. harika tşekkürler
   
 12. bu mesajı yazmak için üye oldum :) eline emeğine sağlık kardeş..
   
 13. gerçekten tek kelimeyle harikasın dostum :)
   
 14. Çok teşekkürler:oke::ehe:ehe
   
 15. teşekkürler
   
 16. mrb,

  programı kurmadan önce telefondaki quick office programını sildim, fakat su an da da program yüklenmesi esnasında yüklenemedi bilgisi çıkıyor. yanlış birşey mi yaptım ki? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
   
 17. Bende güncelleştirme hatası veriyor
   
 18. arkadaşlar bu güncelleştirme hatası denen illete bi çözüm var mi
   
 19. Evet telefondaki programı kaldırdıktan sonra programı yükle o kadar basit kardeş. Ayrıca bir not paylaşayım ben programı yükledikten sonra ovisuite üzerinden güncelleme yaptım ve programı 6.04.(460)'a yükseltti ve hiç bir kısıtlama yok kullanıyorum.
   
  Sensation bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 17:10