[Quickoffice Inc] Quickoffice v6.04(34) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Quickoffice Inc] Quickoffice v6.04(34) Symbian^3 Signed

Business - 5.76 MB

3 Applications in 1 Powerful productivity tool with support for Microsoft ® Word Documents, Excel Spreadsheets & PowerPoint Presentations. Experience the easiest and most intuitive way to VIEW, EDIT & CREATE Microsoft ® Office 2007 files, attachments. Supports Microsoft Office 97-2008 DOC/DOCX, XLS/XLSX & Text files. For Nokia C6-01 and C7. Please make sure you don ’t have installed other versions of Quickoffice Premier on your phone before buying this version.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, kenan214, fenikseem ve 3 diğerleri

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkür ettim :)

askmilitani38

askmilitani38

Üye
mü bu

serinaga

serinaga

Üye
Üstad eline emeğine sağlık, C7'ye yükledim sorunsuz çalışıyor. İlk başta sadece register olup olmayacağımı sordu, bende evet dedim ve lisans koşulları onayından sonra kullanmaya başladım. Herhangi bir sınırlama olmaksızın view, edit hepsi çalışıyor, bu SÜPER Oldu, tekrar sağol, varol :yuru. Ancak anlayamadığım bir şey var. Konu açıklamasının en sonunda şöyle yazılmış ;
For Nokia C6-01 and C7. Please make sure you don ’t have installed other versions of Quickoffice Premier on your phone before buying this version.
Bundan önceki sürümde editlemeye girince versiyonu satın almadan yapamıyacağımı söylüyordu, burada ise sormuyor. Bakıyorum herhangi bir gün sayma, yada deneme sürümü olmadığını görüyorum. Satın almayı yönlendiren bir seçenekte yok. Neden satın almadan diğer versiyonları yüklemeyin diyor acaba ??? Bir fikrin var mı üstad ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
@serinaga bir fikrim yok. Güzel yorumun için teşekkürler.

xelat

Üye
Çok Teşekkürler arkadaşım. C7 yi aldığım gibi Quickoffice'de edit varmı yokmu diye baktım. Sayende oldu...

moscow89

Üye
:tşk:

venusutarit

venusutarit

Üye
Türkçesi yokmu bunun arkadaşlar

serinaga

serinaga

Üye
@serinaga bir fikrim yok. Güzel yorumun için teşekkürler.
<br />
<br />
Canın sağolsun arkadaşım, kusura bakma bizde kumaşı bulduk astarını soruyoruz gibi oldu ama önemli olan proğram çok iyi oldu benim için. Bir sorum olacak sana, kaç zamandır aranıyorum henüz bulamadım, excelde sort özelliği olan bir ofis var mıdır symbianda ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
<br />
<br />
Canın sağolsun arkadaşım, kusura bakma bizde kumaşı bulduk astarını soruyoruz gibi oldu ama önemli olan proğram çok iyi oldu benim için. Bir sorum olacak sana, kaç zamandır aranıyorum henüz bulamadım, excelde sort özelliği olan bir ofis var mıdır symbianda ?

www.maxicep.com/symbian-3-ofis-uygulamalari/picsel-smart-office-v1-2-7-s60v5-retail-471903.html
Denediniz mi? Arkadaşlar genelde quickofficeden daha iyi diyor.

serinaga

serinaga

Üye
www.maxicep.com/symbian-3-ofis-uygulamalari/picsel-smart-office-v1-2-7-s60v5-retail-471903.html
Denediniz mi? Arkadaşlar genelde quickofficeden daha iyi diyor.
Üstad şuan telde 3 adet office yüklü (Picsel Smart Office+Quickoffice Premiere+Office To Go). Hepsinin de farklı ve birbirine göre üstünlükleri var, gel gör ki Bir EXCEL tablosunda hele benim gibi 2000-3000 satır veriyi tararken, sort yada filtreleme şart oluyor. Bul ve değiştir ile bir şekilde hallediyorum ama filtreleme olsa SÜPER olacak. Daha önce Win.Mobile üzerinde Ms.Office 2007 kullandım ve hemen hemen tüm fonksiyonlar vardı. Ama pil canavarı Win.Mobile'dan bıktım, akşama zor çıkıyordu tel. Symbian'a geçmeye karar verdim ve C7 hoşuma gidip aldım, birkaç ayda istediğim tüm yazılımları bulup teli bilgisayar ötesi birşey yaptım, herşey elimin altında tabiri caizse. Ama tek bir şey kaldı aradığım oda bahsettiğim özellik " EXCEL'de bir sütun boyunca verilerin filtrelenmesi" Aslında Ovideki paralı olan Quickoffice grafik özelliklerine sahip, acaba varmıdır onda bu özellik, her neyse araştırmaya devam ediyorum bulursam paylaşırım, ilgine teşekkürler ...

kdkaya

Üye
harika tşekkürler

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bu mesajı yazmak için üye oldum :) eline emeğine sağlık kardeş..

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
gerçekten tek kelimeyle harikasın dostum :)

caglet

caglet

Üye
Çok teşekkürler:oke::ehe:ehe

reytan

reytan

Üye
teşekkürler

Hakan2635

Hakan2635

Üye
mrb,

programı kurmadan önce telefondaki quick office programını sildim, fakat su an da da program yüklenmesi esnasında yüklenemedi bilgisi çıkıyor. yanlış birşey mi yaptım ki? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Asteroid9

Asteroid9

Üye
Bende güncelleştirme hatası veriyor

fuzzzuli

Üye
arkadaşlar bu güncelleştirme hatası denen illete bi çözüm var mi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşlar bu güncelleştirme hatası denen illete bi çözüm var mi

Evet telefondaki programı kaldırdıktan sonra programı yükle o kadar basit kardeş. Ayrıca bir not paylaşayım ben programı yükledikten sonra ovisuite üzerinden güncelleme yaptım ve programı 6.04.(460)'a yükseltti ve hiç bir kısıtlama yok kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Sensation

Üst Alt