Q7 hakkında konuşmak yasak

 • 25 Eylül 2012
 • 336 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Beşiktaş’ta futbolculara ilginç bir kısıtlama getirildiği ortaya çıktı. Özellikle yabancı futbolculara, kadro dışı kalan Quaresma hakkında konuşmaması yönünde yasaklar konuldu. Fernandes ile Almeida, Gaziantepspor maçında Q7 sorularını yanıtsız bırakmak zorunda kaldı.
  ‘Feda’ sezonunda ne sözleşmesinden vazgeçen, ne de kulüpten ayrılmaya yanaşan Ricardo Quaresma, Beşiktaş için büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Taraftarların aklından çıkmayan Portekizli futbolcu, takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ediyor. Gerek kariyeri, gerekse kalitesiyle manşetleri süsleyen Q7’nin durumu hakkında futbolculara ilginç bir kısıtlama getirildiği ortaya çıktı. Gaziantepspor karşılaşması sonrasında Quaresma hakkındaki futbolculara soru soran gazeteciler ilginç bir yanıt aldı. Yerliler Q7 hakkında konuşmaya yanaşmazken, yabancıların tercümanları ise soruları tercüme bile etmediler. Teknik direktör Samet Aybaba’nın, bu konuda kimsenin konuşmasını istemediğini belirten kulüp yetkilileri, futbolculara yanıt verme şansı tanımadılar.
  İpler Kopma Noktasında
  Beşiktaş’tan senelik 3 milyon 700 bin Euro kazanan Ricardo Quaresma, yıllık 2 milyon 500 bin Euro’dan yeni bir kontrat yapmaya yanaşmıyor. Ücretinde indirime gitmeyen Portekizli yıldız ile Beşiktaş arasındaki ipler kopma noktasında…

  Kaynak: Fanatik
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. ne q7 miş arkadaş :hmmm
   
  Mad EagLe bunu beğendi.
 3. gelişide gidişide baya zor oldu
   
 4. aynen tıpkı tabata gibi paralar döküldü yahu.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 20:30