Şenol Güneş: Quaresma %90 gitti!


DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbet toplantısında Ricardo Quaresma, Vida ve Tolgay Arslan'ın transferleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçe ile Tolgay Arslan konusunda anlaşma sağlanmış. Ben Şener ve Alper'den ikisini de tercih ederim ama oyuncuların anlaşmaları var tabi. Quaresma yüzde 90 takımdan ayrılacak gibi. Yerine o kalitede kimi alacağız? Vida ilgili ilk kez dün bir şeyler oldu. Ama takımda kalacak gibi duruyor. Ne olacağı belli olmuyor. Bu saatten sonra alacağımız oyuncunun da doğru olacağını düşünmüyorum.

Quaresma'nın kendisi gitmek istedi. Öyle olunca ben de kal demedim. İpler kopma noktasına gelmiş. Maddi sıkıntılar vardı sanırım. Ailesi de gitmek istemiş. Sonra da kulübe ihtar çekmiş.

Babel ve Quaresma'nın gidişiyle farklı bir oyun oynamak zorunda kalacağız. Ljajic'ten daha fazla katkı gelmesi gerekiyor. Henüz istediğim seviyede oynamıyor.

Yönetim bana sözleşme uzatmak istediklerini söyledi ama resmi bir teklif almadım. Yeni sözleşme konusunda herhangi bir konuşma da geçmedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt