Q7'ye maç yasak!

 • 2 Ekim 2012
 • 231 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  [h=2]Galatasaray derbisinde uyarılara rağmen İnönü Stadı'na giden Ricardo Quaresma, yönetimin ve teknik heyetin tepkisi üzerine Sivasspor karşılaşmasına gelmedi. Portekizli kader gününü beklemeye başladı.[/h]
  Beşiktaş’ın gündemindeki yerini koruyan Ricardo Quaresma, kendisine verilen yeni yasağı dün resmen uyguladı! Daha önce Galatasaray derbisinde yönetimin uyarılarına rağmen İnönü Stadı’na giden ve taraftardan büyük destek alan Portekizli futbolcunun bu hareketi, hem yönetiminden hem de teknik ekipten tepki almıştı. En kısa zamanda takıma dönmek isteyen yıldız futbolcu, hemen bu uyarıyı dikkate aldı ve Sivasspor’la oynanan mücadeleye gelmedi. Yıllık ücretinde indirim yapan ve 3 milyon 750 bin Euro’da, 750 bin Euro’luk bir indirime giden tecrübeli oyuncunun bu yaklaşımı, yönetimden tam anlamıyla tatmin edici bulunmamıştı.

  Yarın buluşacaklar

  Bunun üzerine de bilindiği gibi tarafların yarın tekrar bir araya gelecekleri öğrenilmişti. Bu kilit buluşmada Portekizli futbolcu hakkında net bir kararın alınması bekleniyor. Öte yandan dün teknik direktör Samet Aybaba tarafından, Yiğido ile oynanan mücadelede 18 kişilik kadroya alınmayan isimler ise maçı tribünden takip etti.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 06:34