Q7 galatasaray`ı da fenerbahçe`yi de solladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Q7 galatasaray`ı da fenerbahçe`yi de solladı

Fenerium’un en büyük mağazasının bir günde en fazla 600 bin, GS Store’un 500 bin TL ciro yaptığı piyasada rakiplerine fark atan Beşiktaş, yurt genelinde 3 günde 1 milyon 200 bin TL’lik ürün sattı.

107 yıllık Beşiktaş Kulübü’nün en önemli transferi olan Ricardo Quaresma, darphane gibi. Siyah beyazlıların bonservisine 7.3 milyon Euro, kendisine yıllık 3.6 milyon Euro ödediği Portekizli yıldız sayesinde Kartal Yuvası mağazalarında satış patlaması yaşandı, kombinelere ilgi arttı. 2 bin siyah beyazlı taraftarca karşılanan, 21 bin 320 kişinin önünde imza atan Quaresma, kolay kolay kırılmayacak bir rekora daha imza attı. İmza töreninin yapıldığı gün sadece BJK İnönü Stadı’ndaki Kartal Yuvası mağazasında 800 bin TL’Lik satış yapıldı. Siyah beyazlılar bu rakamla, ezeli rakipleri F.Bahçe ile G.Saray’ı solladı. Fenerium’un en büyük mağazasının bir günde en fazla 600 bin, yine en büyük GS Store’da 500 bin TL’lik satış yapıldığı göz önünde bulundurulursa Beşiktaş’ın bu rekoru kolay kolay kırılamayacağa benziyor.

Siparişlere yetişemiyoruz

Quaresma için hazırlanan forma, tişört ve diğer ürünlerden toplam 5 milyon TL gelir hedefleyen siyah beyazlıların üç günkü satışlardan sonra beklentisi daha da yükseldi. Beşiktaş’ın Kartal Yuvası mağazalarından sorumlu yöneticisi Hakan Aksoy, forma sponsoru Adidas’ın özel olarak dizayn ettiği Quaresma tişörtlerinin 3 gün gibi kısa sürede hazırlandığını, sipariş yetiştirmekte zorlandıklarını ifade ederken, “Yurt genelinde üç günde 8 bin forma ve 5 bin tişört satışı gerçekleştirdik.

Kombine satışlarında da önemli artışlar var. İstanbul’da 13, Ankara’da 3, Adana, Denizli, Kayseri ve Antalya’daki Kartal Yuvası mağazalarımızda yapılan satışlarla birlikte şu ana kadar toplam 1 milyon 200 bin TL ciro elde ettik” dedi.

:naughty:duyurulur..

'Davut

'Davut

Üye
Adam oynamadan kahraman ilan edilecek nerdese...

Yönetimde taraftarda abarttıkça abartıyor bence bu durum kötü...

Bu arada bu kadar abartılıyor diğer takımlar hiç bir hereket yok trasferde bu kadar mı geçiyor...:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Davut™;2425336' Alıntı:
Adam oynamadan kahraman ilan edilecek nerdese...

Yönetimde taraftarda abarttıkça abartıyor bence bu durum kötü...

Bu arada bu kadar abartılıyor diğer takımlar hiç bir hereket yok trasferde bu kadar mı geçiyor...:)
yani olsun okadar abartıs kac haftadır imzayı atması beklenıyorda beklenıyor..ben face hesabımı dondurdum ta ozamandır takıp edıyodum ancak yönetım olayı çözdude adam nıhayet besıktasa gectı

Kingmortall

Kingmortall

Üye
görmemiş takımın bir futbolcusu olmuş tutmuş şeyini koparmış :D :ehe

'Davut

'Davut

Üye
yani olsun okadar abartıs kac haftadır imzayı atması beklenıyorda beklenıyor..ben face hesabımı dondurdum ta ozamandır takıp edıyodum ancak yönetım olayı çözdude adam nıhayet besıktasa gectı

Ben kahraman ilan edilecek diyorum

Sen o kadar da olsun diyorsun...:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
nesını kıskanıcam beşiktaşın bizim galatasaray ne yıldızlar gördü buda bişeymi :ehe ahh kafam niye vuruyosun yaw oklavayla :kop:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Davut™;2425379' Alıntı:
Ben kahraman ilan edilecek diyorum

Sen o kadar da olsun diyorsun...:)
ee yanlıs mı dıyorum..:bilmm

--------------- Ekleme ---------------

nesını kıskanıcam beşiktaşın bizim galatasaray ne yıldızlar gördü buda bişeymi :ehe ahh kafam niye vuruyosun yaw oklavayla :kop:
evet ne yıldızlar gördü dü:eheartık görmuyo gecmıste kaldı:ehe

'Davut

'Davut

Üye
Çok doğru düşünüyorum Kahraman ilan etmek lazım...

"Şampiyonlar ligi kupasını kaldırırken büyük kahraman Quresmaya teşekkürler...."

haltie

haltie

Üye
yapılan satışlardan bahsediliyor ne yani taraftar forma almasın mı:ehe

'Davut

'Davut

Üye
Alsınlar tabii kahramanlarının formalarını...:d:

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Biz ne kadar kahraman yapıyorsak çekemeyenler de o kadar çöpçü yapıyo :oke: tekrarlıyorum çekemeyen anten taksın

'Davut

'Davut

Üye
Bana diyorsan anten tak ...

Hiç olmassa burda kendi adıma diyorum daha diğer takımların aldığı futbolcuların birini bile kötü futbolcuymuş zaten biz almazdık vs öyle şeyler demedim...

Biz stohcu aldık normal fiyata diğer takıımların taraftarı Böyle olur mu böyle olur mu ? Fenerbahçeyi kötülüyorlar Aziz Yıldırımı kötülüyorlar...

Biz şampiyonluğa gidiyoruz.. Burda adamın teki Şikede şike başka birşey yok adamın ağzında Çekemeyenler keşke anten taksada kurtarsak... Benim en fazla aktif olduğum yer burasıydı girmek bile istemiyorum artık...

O onu O onu kızdırmaya çalışıyor ...
Burda bu olmaya başladı Millet çöpçüde yapar Bu adamlar burda aktif oldukça...Ve destek vereni oldukça

Bende Qeurasmayı seviyorum bunu en az bi 10 kere dedim Başka takıma gitdi diye sevemiçem mi...

haltie

haltie

Üye
Konu quaresmanın ve kartal yuvasının forma satışlarının kırdığı rekor yorumlarımıza bu konu üzerinden devam edelim kişisel problemleriniz varsa PM ya da ÖM yoluyla çözünüz!!!

'Davut

'Davut

Üye
Problemimiz yok ki pm den halledelim....:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
zaten konuyu tartısılsın dıye eklemedım:sarıl:

haltie

haltie

Üye
O zaman konu dışına çıkmayalım.Burada bu konu hakkında yorumlara devam edelim.

Bende en yakın zamanda formamı alacağım.:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...