PuTTY v1.5.0 Final [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulamalar]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
PuTTY v1.5.0 Final [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulamalar]
Bu paket Symbian OS sürümü 1.5.0 için PuTTY SSH istemcisi için tam son sürümü olduğunu. Bu, olmayan ilk beta sürümü olmayan anlık bir
sürüm 1.3.2 beri Ocak 2005 yılında yayımlanan ve geliştirilmesinde önemli bir kilometre taşı olduğunu. 1.5RC1 göre tek değişiklik küçük bir palet kaynağı değiştirmek, ancak kodun kendisinde değiştirilmedi.

Önceki sürümleri ile karşılaştırıldığında, 1.5 önemli geliştirmeler getiriyor:

PuTTY Symbian OS için, yeni bir kolay ayarları sistem profilleri dayalı olan Windows sürümü gelen PuTTY çekirdek of-to-date sürüm bir yukarı tabanlı, karakter seti ve renk paleti seçimi ve düzeltmeler ve donanımları ile ilgili daha fazla ayarları S60 platformu.

Bu sürüm ve Series 80 v2 Communicator ürünleri tüm S60 üçüncü baskı telefonları destekler. Her iki sürümleri ve temelde aynı özelliklere sahip tamamen hata düzeltmeleri ile desteklenecektir. Ancak, S60 için kullanıcı tabanı artık verilen büyüklüğü daha büyük, yeni özellikler yalnızca S60 üzerinde gelecekte availble olabilir orders. S60 önceki sürümleri ve desteklenen değildir Bu sürüm bazı değişiklikler S60 5th Edition çok temel işlevlerini etkinleştirmek için içeriyorsa, hala desteklenmeyen de kabul edilir.

Eğer önceki sürümlerde 1,5 Beta 2, not daha bu PuTTY şimdi tam 256 olan önemli bir yavaşlatabilir ve AES şifreleme algoritması, bit anahtarları kullanabilirsiniz yükselttiğinizde. Yeni profilleri daha hızlı bir 128-bit Blowfish algoritması, ancak mevcut profilleri SSH ayarları sayfa değiştirildi Ben bu yararlanmak gerekir kullanacağız.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abidiner, emmo79, Revengeful ve 6 diğerleri

ucankartal

Üye
yani türkçesi nedir bunun,ben anlattığından hiç bir şey anlamadım.programın kısaca ne işe yaradığını anlatısan sevinirim,paylaşım için şimödiden teşekkürler...:bigstar:

alwaysad

Üye
Teşekkürler ama böyle internetten falan çeviricenize ingilizcesini koysanız daha yararlı olur birşey anlaşılmıyor

macman

macman

Üye
thx

narmi

Üye
putty nezamndan beri web tarayicisi :D ??? Shh baglanti kèurma programi webmasterlarin isene yarar.

barcelo_barcelo

Üye
eline sağlık arkadaşım

sener85

Üye
teşekürler

cantonaaa

cantonaaa

Üye
bu metnin ingilzcesini bulup daha iyi türkçe çeviri önermeliyiz :D

antiii

Üye
default kısmına ne yazcazz

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Teşekkürler paylaşım için.....

bulent25

Üye
tşkler arkadaşım güzel bulmussun kim bulacaktı bunu valla aramayla bulunmaz
ben çalıştırdım giriyor putty ye

umt7777

Üye
arkadaslar 5800 jawa programı arıyorum

karapuma33

karapuma33

Üye
tesekrler

ersink

Üye
default=varsayılan veya önayar

hostadasi

Üye
Arkadaşlar putty yüklerken lisanas hatısı diyor daha güncel versiyonu var mıdır acaba

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler:emzik:

mbd5200

Üye
çok teşekkürler acil durumlarda iş görür

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
teşekkürler

klezer