Public Beta 3 For Spb TV 1.1[ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Public Beta 3 For Spb TV 1.1[ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]
Spb Software House Symbian için başka bir sıcak yok-akıllı güç yayımladı
Spb TV
Bir kaç hafta önce Windows Mobile için yayımlanan bu app-akıllı güç, çevrimiçi bir ev sahibi, telefonunuz için tek bir uygulaması olarak TV kanallarını akarsu getiriyor. Ayrıca orada hem özgür yorum ve ödenen versiyonunda, bazı farklılıklar olacak bilmek heyecanlı olacak. Okumak bizim için inceleme ve ödeme almak için ne gerekir görmek için.

Spb TV bugün tüm güncel Symbian için kullanılabilir güçlü akıllı. Ben Nokia E63, N79 üzerine test ve 5800 XpressMusic, herhangi bir yakışıklı hiçbir sorunları ile başardı. Ya 3G veya WiFi in yanı ayarlamak için kullanabilirsiniz. EDGE, ancak desteklenen önerilmez, siz hayal olabilir.

Orada Spb TV kolayca kullanılabilir kanalların göz atmak için - Tarayıcı modu ve TV Rehberi modu olanak tanıyan iki ana görüş vardır. Tarayıcı modunda, aşağıya, sen yanı sıra, mevcut kanal listesi kaydırılabilir istasyonunun küçük önizlemesi görüldü. Bu küçük canlı önizleme değil, mevcut programlama yerine bir anlık. Bu hızla birlikte kanallar listesinde ilerlemek için izin verir her kanal değiştirmek arasında 'küçük yükleme' zaman olarak, bir 'gerçek kanal sörf' deneyimi için.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: blackdesert, hammanas123, flamenco58 ve 18 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın

grkm01

Üye
bu programda internete girmeden izleyebiliyormuyuz onu anlamadım yani wi-fi yada gprs gereklimi

murat23351

Üye
bu program için yaa 3g den veya wifiden ayrı ayrı izleme imkanın var...

xasthur

xasthur

Üye
Allah aşkına! Google Translete kullanarak ingilizce 'uzun metinler'i çevirmeyin dilimize. Merak ediyorum şu sitede bir Allah'ın kulu okudu mu şu yazıyı? Bir örnek :

''herhangi bir yakışıklı hiçbir sorunları ile başardı. ''

Çok yazık...

Spb Software House Symbian için başka bir sıcak yok-akıllı güç yayımladı
Spb TV
Bir kaç hafta önce Windows Mobile için yayımlanan bu app-akıllı güç, çevrimiçi bir ev sahibi, telefonunuz için tek bir uygulaması olarak TV kanallarını akarsu getiriyor. Ayrıca orada hem özgür yorum ve ödenen versiyonunda, bazı farklılıklar olacak bilmek heyecanlı olacak. Okumak bizim için inceleme ve ödeme almak için ne gerekir görmek için.

Spb TV bugün tüm güncel Symbian için kullanılabilir güçlü akıllı. Ben Nokia E63, N79 üzerine test ve 5800 XpressMusic, herhangi bir yakışıklı hiçbir sorunları ile başardı. Ya 3G veya WiFi in yanı ayarlamak için kullanabilirsiniz. EDGE, ancak desteklenen önerilmez, siz hayal olabilir.

Orada Spb TV kolayca kullanılabilir kanalların göz atmak için - Tarayıcı modu ve TV Rehberi modu olanak tanıyan iki ana görüş vardır. Tarayıcı modunda, aşağıya, sen yanı sıra, mevcut kanal listesi kaydırılabilir istasyonunun küçük önizlemesi görüldü. Bu küçük canlı önizleme değil, mevcut programlama yerine bir anlık. Bu hızla birlikte kanallar listesinde ilerlemek için izin verir her kanal değiştirmek arasında 'küçük yükleme' zaman olarak, bir 'gerçek kanal sörf' deneyimi için.

• Beğen
Tepkiler: .Geography., dust61 ve ultrAslan---

2teknik

Üye
sağolasın emeğine sağlık

666kaos

666kaos

Üye
cok saol kardesim tam bana gore bişe 5800 kullanıcısıyım

hknc

Üye
emegıne saglık

ayran63

ayran63

Üye
Allah aşkına! Google Translete kullanarak ingilizce 'uzun metinler'i çevirmeyin dilimize. Merak ediyorum şu sitede bir Allah'ın kulu okudu mu şu yazıyı? Bir örnek :

Çok yazık...

Helal sana be arkadaş sana katılıyom benden sana +rep

immortalsss

Üye
bunun code u yok mu

knauf

knauf

Üye
Sagolasin kardes

mahouv

Üye
link bozuk yinede emeğe saygıdan dolayı teşekkürler

SAMADE

Üye
5800 nasıl yükleyecem bi anlatırsanız

35FuRKaN58

35FuRKaN58

Üye
bunda cıkan kanal listesinide yazarsan sevinirim kardeşim genellikle türk kanalları olursa sevinirim

baba.1

Üye
arkadaşlar şifrevarrrrrrrrrrrrr nedir biliyormusunuz

--------------- Ekleme ---------------

:hmmm

baba.1

Üye
trete türk şov saman yolu power yumurcak trt cocuk sne 5 kanal a :bilmm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar güzel pıroram da kanal lar şifreli yapanın elinesalıkda bizahmet kodu de söylesebari bekliyoruz :vur:heyo::bigstar:lütfen arkdaşlar 5800 kulanıyorsanız sıkayfireyi kulanın bütün siteleri acıyo vdeo lari acıyo siteyepıroram atmayı bilsem atarı size
:bilmm

baba.1

Üye
ffffffff

BLaCKDRaGoN2525

Üye
ellerine saglık gardaş

punkdeath

Üye
spbtv_s60_3_1_v_1_1_195.sis dosyası bozuk lütfen test etmeden siteye koymayin.

STaT!C

STaT!C

Üye

Çok yazık...

:kop: koptm yaw :kop:

Üst Alt