Psiloc irRemote v1.03 Unsigned Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet3410

Üye
Opda vs sitelere girip sertifika alınıyorda bunlar nasıl yapıyor.bunun programı olamazmı kumanda psiloc programını seri numarası girerek kuramıyoruz illa telefonu hacklemek lazım buda zararlı olsa gerek şu kumandayı süresiz kolay kurma yolu yokmu çok acil lazım saygılarımla.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
deneyelim

ahmet3410

Üye
şu kumandanın süresiz kurma kolay yolu ****** falan girerek yokmu adamlar çin sitelerinden sertifika alıyorlar onlar nasıl yapıyor.telefonu hacklemek istemiyorum .bilgisi olan varsa saygılar.

--------------- Ekleme ---------------

Sayın uzman arkadaslar lütfen şu kumanda programın kolay süresiz kurma yolu yokmu hack yapmadan yabancı sitelerde imei numarasını verene ****** veriyorlar güvenemedim acil lazım saygılarımla

ahmet3410

Üye
Yokmu bunu çözebilen şu kumandanın seri numarası ile kurma yolu yokmu illa cihazı hacklemek mi lazım yabancı sitlerde imei numaranı verince seri numarası veriyorlar onlar nasıl yapıyor.umarım zeki bir arkadas bana yardımcı olur.(n95 8gb)saygılarımla

ahmet3410

Üye
O kadar mesaj bıraktım kimse yapamadı anlaşılan şu kumandanın seri no girerek süresiz hale getirmeyi kimse yapamadı yabancı sitelerde imei numarası verip sana seri no veriyorlar onlar nasıl yapabiliyor. Güvenemediğimden numara vermek istemedim.(n95 8gb) cihaz var psiloc irremote kumandayı 10 günden fazla kullanamıyoruz.cihazı haclemek güven vermiyor.umarım bilgili bir arkadaş şu küçük programa bir bakarda seviniriz.herkese iyi günler saygılar.

haciorhan

haciorhan

Üye
    Konu Sahibi
O kadar mesaj bıraktım kimse yapamadı anlaşılan şu kumandanın seri no girerek süresiz hale getirmeyi kimse yapamadı yabancı sitelerde imei numarası verip sana seri no veriyorlar onlar nasıl yapabiliyor. Güvenemediğimden numara vermek istemedim.(n95 8gb) cihaz var psiloc irremote kumandayı 10 günden fazla kullanamıyoruz.cihazı haclemek güven vermiyor.umarım bilgili bir arkadaş şu küçük programa bir bakarda seviniriz.herkese iyi günler saygılar.

Arkdaşım galiba sen yenisin forumda araştır senin sorunun çok kolay.:oke:

erduman

Üye
saolasın kardeş

ahmet3410

Üye
Sayın admin,
herhalde soruma siz yanıt yazmışsınız forumu arastır yenisin diye benim yazdığımı tam olarak okusanız sorumun cevabının olmadığını bundan dolayı bu programı cihazı hacklemeden kuran varmı diye yazmıştım.eğer bildiğiniz link varsa lütfen bana yazın acil bu kumanda lazım saygılar.

ahmet3410

Üye
Arkadaşlar şu sertifika vs telefonu hacleme çok zor.şu kumandayı seri no ile yapabilen babayiğit yokmu yabancı sitelerde bile çözemiyorlar.adamlar ufacık bir kumanda programı yapıyor.bunun ******i ni kimse yapamıyor.windows vs programların ******i var bu programın yok.telefon n95 8 gb bir türlü haclemeden kuramıyoruz şu kumanda proramını. Herkese kolay gelsin.

seltan

Üye
indirdim ama daha denemedim bi bakalim ise yariyacakmi

bykatil

Üye
slm ben yükledim ama pro acılmıyor daha önce yüklemiştim acılmıstı ama telefona hard format attım.attıktan sonra bu hatayı veriyor tel model nokia e71 yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bymevzu

Üye
sertifika hatası veriyor arkadasşlar bu pro...

orhanmmm

Üye
Kardeşim bi sorum olacak bu temayı nerden buldun?
veya adı nedir?

ties

Üye
ya valaha kralsın kardesım ben yıllardıur bu pro nun olanını arıyodumda bı turlu olmadı tebrık ederım gercekten tekrar tekrar saol elıne koluna saglık nıhayet calısanını duldum

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
kızıl ötesi olmas şart mı ? başka türlü olmuyor değil mi...

olivetti

olivetti

Üye
teması güzelmiş :d

fatih002

Üye
tesekkür ederim eline saglık

leter49

Üye
teşekkkr

--------------- Ekleme ---------------

tşkkrler

registan

Üye
dün psiloc un orjinal sitesinden güncel programı indirdim.
15 gün deneme sürümü
program çalışıyor.
sitesinde değişk tv markalarının kodları var onlarıda kurarsanız kontrol sağlanıyor.
ama telefonu tv ye yakın tutmak gerekiyor
1 metreden uzak ise sinyal ulaşmıyor sanırım

keskinkesit

Üye
n73 e yükleyemedim sertifika hatası veriyor.

Üst Alt