Psiloc irRemote v1.03 Unsigned Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

scorpion11

scorpion11

Üye
TEŞEKKÜRLER...:oke:EMEĞİNE SAĞLIK

haciorhan

haciorhan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telim 5700 prolar yüklendi gayet güzel ama program açıkken kızılötesii açılmıyo kızılötesi açıkken porgram açılmıo hata werio..

Cihazın kızılötesini açmaya gerek yok. Zaten uygulamayı açtığında otomatik devreye giriyor kızılötesi işareti göremezsin

IdontKnoW

Üye
e65 e kurdum simgesi çıktı ama program açılmıyor..bilginize..

uzman3

Üye
arkadaşlar ben bunu yüklemeyi başardım ama bi türlü televizyonu kumanda edemedim.proya girmeden önce kızılötesi falan mı açmak lazım lütfen bi açıklama yapın.şimdiden tşk

haciorhan

haciorhan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben bunu yüklemeyi başardım ama bi türlü televizyonu kumanda edemedim.proya girmeden önce kızılötesi falan mı açmak lazım lütfen bi açıklama yapın.şimdiden tşk

kızılötesini açmaya gerek yok yani açmıyoruz. Televizyonunuzun markasını seçeceksiniz ondan sonra telefondaki kızılötesinin yerini televizyana doğru tutunuz ve artık kumanda olarak kullanın..

yunusccbs

Üye
mrb arkadaşlar bu kumanda programını n73e yükleyemedim sertifika hatası veriyo ve uygulama saglayıcısıyla görüşündiyo ne yapmam gerekiyo bilen varmı abaca...

haciorhan

haciorhan

Üye
    Konu Sahibi
mrb arkadaşlar bu kumanda programını n73e yükleyemedim sertifika hatası veriyo ve uygulama saglayıcısıyla görüşündiyo ne yapmam gerekiyo bilen varmı abaca...

Uygulama unsignedtir imzalaman gerekiyor.

ayaz_136

Üye
lisan istıyomu arkadaslar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
saol.

mavibager

mavibager

Üye
kardeşim eline saglık n73 de denedim harika calışıyor müthiş olmuş öbürlerinide denedim bu daha basit ve daha az kasıyor emege sayı beyler hakını yemeyin adamın harika olmuş diyer uygulamalardanda beni haberdar edersen sevinirim

dossts

dossts

Üye
DRM Common Solutions.sis sertifika hatası veriyor ! yükleyemiyorum . ilacı yokmu ? 10 günlük deneme sürümü diyor . istiyor .

rotasizkaptan9

Üye
Allahına kurban bilader eline sağlık türkçe olması çok iyi oldu.

murat0068

murat0068

Üye
n95 8 gb için olurmu ki

caner0619

Üye
bu proğram için kızılötesine ihtiyaçmı war...

sersery_asik

Üye
arkadasım program calısmıyor guncelleme hatası dıyorrr...............

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
arkadasım program calısmıyor guncelleme hatası dıyorrr...............

güncelleştirme havası vermesi programın çalışmamasından değil telinde eski sürümü mevcut o yüzden o hatayı verir...eski sürümü kaldır bunu tekrar kurmaya çalış...

seytanhackerr

Üye
arkadaşım programı n95 e yüklemeye çalışıyorum
geçerli uygulama erişim izni hatası veriyor ne yapabilirim acaba yardımcı olursan sevinirim

gezicier

Üye
eline emegine saglik n95 de mukemmel calişti turkce olmasi ve limitsiz l.i.s.a.an.sli olmasi cok guzel tekrar teşk.

ahmet3410

Üye
Malesef 1. Programı kuramıyorum güvenilmez diyor telefona yüklemiyor.n95 8gb bu kumandayı süresiz versiyonu yükleme kolay şekli yokmu.sertifika işlemleri çok karışık telefonu hacklemek zararı olmazmı virüs falan şu kumandayı 10 gün kullanma süresi var.kolay bir yolu yokmu süreyi kaldırmanın.saygılar.

Üst Alt