Psiloc irRemote v1.00 S60v3 *Yepyeni Çalışan Versiyon* (16.11.2007) [FuLL]

Sponsorlu Bağlantılar

seddat

Üye
indiremiyorum hala aktif değilim yaaaaaaaaaaaaaa

hafrix

hafrix

Üye
ferhat abi öncelikle böyle bir program yaptığın için seni tebrik ediyorum ama benim n 73 var ama bir türlü kuramadım bana telefon nomarasını versen seni arasam sende bana yardımcı olsan bu programı kursam sana vallah ömür boyu dua ederim şimdiden sana teşekürlerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim .

35cilgin

Üye
teşekkürler....

cnrokt

cnrokt

Üye
ferhat abi öncelikle böyle bir program yaptığın için seni tebrik ediyorum ama benim n 73 var ama bir türlü kuramadım bana telefon nomarasını versen seni arasam sende bana yardımcı olsan bu programı kursam sana vallah ömür boyu dua ederim şimdiden sana teşekürlerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim .

program ferhat tarafından sadece eklenmiştir.. programı yapan psilog firmasıdır.. bilginize..

saygılar..

MOKIA

MOKIA

Üye
Programı çalıştran arkadaşlar.
Hangi tv modelinde hangi kumanda yazılımı çalışıyor. yazarmısınız.
bende BEKO marka uydu alıcı ve Show marka tv varşimdi uyduramadım bi türlü.

Brogramı atmk için bu gün akşama kadar ugraştım ve sonun da crak dosyasını kendı ımeı mle lisanlayınca oldu:)

cnrokt

cnrokt

Üye
Programı çalıştran arkadaşlar.
Hangi tv modelinde hangi kumanda yazılımı çalışıyor. yazarmısınız.
bende BEKO marka uydu alıcı ve Show marka tv varşimdi uyduramadım bi türlü.

Brogramı atmk için bu gün akşama kadar ugraştım ve sonun da crak dosyasını kendı ımeı mle lisanlayınca oldu:)

vallaha yeni tv pack ler olsa ne güzel olurdu.. çok az model var.. bendede bir telefunken var içindeki üç seçenek ve iç özellikleriyle bende yapamadım.. ama sony diyince iş hemen halloluyor... vallaha çat diye... türkiyedeki tv modelleri için bir şey çıkar belki ilerirde..

MOKIA

MOKIA

Üye
vallaha yeni tv pack ler olsa ne güzel olurdu.. çok az model var.. bendede bir telefunken var içindeki üç seçenek ve iç özellikleriyle bende yapamadım.. ama sony diyince iş hemen halloluyor... vallaha çat diye... türkiyedeki tv modelleri için bir şey çıkar belki ilerirde..

Dostum Wi-Lan üzerinden refresh Yap yüzlerce yeni model geliyor arçelik beko vs aklına gelmeyen markalar. Ben yetişemedim hepsini güncellemeyi

Model ve çalışan programllar diye topic açtım orada toplasın herkes çalıştırığı program ve TV yi.

TV-PROGRAM TIKLA ÖGREN

cnrokt

cnrokt

Üye
Dostum Wi-Lan üzerinden refresh Yap yüzlerce yeni model geliyor arçelik beko vs aklına gelmeyen markalar. Ben yetişemedim hepsini güncellemeyi

Model ve çalışan programllar diye topic açtım orada toplasın herkes çalıştırığı program ve TV yi.

TV-PROGRAM TIKLA ÖGREN

verdiğin linkteki konuya bir bak bakalım tek mesaj yazan kim ?????? :D:D:D hatta o konuyu aktifleştiren benim...

saygılar..

update etmeği denememiştim sağol..

buraxar

Üye
sagol...

mamocan06

Üye
dostum bunu sertifikasız olarak veremez misin yoksa sertifikalandıramıyoruz.

headashot

Üye
paylaşım için teşekkürler

memolim83

memolim83

Üye
çok güzel bir sey bu gercekten

inci55

inci55

Üye
şimdilik çalışıyor sorun yok.... teşekkürler...

sertac_13

Üye
çok sağol ellerine sağlık

pitot155

pitot155

Üye
guzel paylaşım

fthkaplan

Üye
saol koçum

rancer

Üye