Ps3 super slim

Sponsorlu Bağlantılar

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
4.70 versiyonu evde kırılır mı?
Mümkün değil. Yani onun edevatları var ve bunların fiyatı da biraz tuzlu diye duymuştum.
Hocam ps kırmadan hard diskten oyun oynama yok mu? Orjinal cd olsa bile. yani pc de ki gibi orjinal cd den yükle bitsin bu olay yok mu? Yoksa hard disk i ne ise yarıyor bunların. Bu konu da hiç bilgim yok sorular komik gelebilir cevaplarsanz sevinirim:)
CD'den (Aslında blueray yani cd değil) oyun oynayabiliyorsunuz ama oyun yükleyemiyorsunuz.

PSN Store'dan oyun satın aldığınız oyunları indirip yüklüyor PS3. Yani bu işe yarıyor hdd. Ayrıca (hemen hemen) her oyun kendi data dosyalarını PS3'e yükler. Ortalama 5-10 gb olur bu dosyalar. Ama yine de CD siz oynanmaz.

• Beğen
Tepkiler: burak1011

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
Mümkün değil. Yani onun edevatları var ve bunların fiyatı da biraz tuzlu diye duymuştum.

CD'den (Aslında blueray yani cd değil) oyun oynayabiliyorsunuz ama oyun yükleyemiyorsunuz.

PSN Store'dan oyun satın aldığınız oyunları indirip yüklüyor PS3. Yani bu işe yarıyor hdd. Ayrıca (hemen hemen) her oyun kendi data dosyalarını PS3'e yükler. Ortalama 5-10 gb olur bu dosyalar. Ama yine de CD siz oynanmaz.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH

burak1011

Üye

Anladım hocam. peki psn store den alıp indirdiğimz oyunları oynamak için internet şart mi?

burak1011

Üye
Çok sağolun hocam.

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
Pes 2015 Türkçe yapmak için kırmak lazım mı?

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Pes 2015 Türkçe yapmak için kırmak lazım mı?
Evet

Aslında size bi yer söyleyebilirim özelden. Eğer kırmayı düşünüyorsanız. Söyleyeceğim yer İstanbul'da. Tabi şehrinizde kıran yerleri de araştırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: polam234
AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
Evet

Aslında size bi yer söyleyebilirim özelden. Eğer kırmayı düşünüyorsanız. Söyleyeceğim yer İstanbul'da. Tabi şehrinizde kıran yerleri de araştırabilirsiniz.
Teşekkürler. Pm atabilirsin :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bakırköyde ki yerden bahsetmiyormusunuz? meşur olan :D ben gideceketim ama online'a kıyamadım.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
kadiryel1

kadiryel1

Üye
için ixir playstation öneririm. numaraları : 0212 213 8716

Üst Alt