Ps3 super slim

Sponsorlu Bağlantılar

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 super slim
Arkadaşlar ps3 super slim nasıl kırılıyor. Bazıları kırılmıyor diyor. Şimdiden teşekkürler.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
koduna göre değişiyor kırılması da kıran yerler var onlara sorabilirsin

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Versiyonun kaç?
koduna göre değişiyor kırılması da kıran yerler var onlara sorabilirsin
Kırılması değil, downgrade edilmesi koduna göre değişiyor. Lütfen bilmeden cevap vermeyelim.

• Beğen
Tepkiler: Jsnow492
AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
Versiyonun kaç?

Kırılması değil, downgrade edilmesi koduna göre değişiyor. Lütfen bilmeden cevap vermeyelim.
Versiyonu 4.75
Yani açıkçası korsan oyun kurmak istiyorum. Nasıl kurucam? Kırmadan olmuyor diyorlar

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
4.75 manuel olarak evde kırman imkansız. Downgrade ya da Cobra Ode gerekli. Bunlar da 100-300 tl arasında değişir.
Bir oyun parası yani
Teşekkürler. Kırmadan korsan oyun oynanıyor mu?

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Teşekkürler. Kırmadan korsan oyun oynanıyor mu?
Maalesef öyle bir ihtimal yok. PS3'ünüzü kırmayı şiddetle tavsiye ederim. İstediğiniz kadar oyun oynayabiliyorsunuz. Ve sadece bir oyun fiyatına. Kırdırmayı düşünüyor musunuz peki?

smartphone007

smartphone007

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Versiyonun kaç?

yanlış biliyomuşum demekki saolasın kardeşim bilgilendirdiğin için

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
3.55'ten sonraki hiçbir versiyon upgrade yapılarak kırılamaz. Bütün hepsi fake zaten adam adfly koymuş işte para kasıyor. İnanın bana bunlar cihazınızı bozar. Bende PS3 var kırık. PS3 hakkında bilgim var. Lütfen cihazınıza zarar verecek şeylerden kaçının.

İsterseniz deneyin ya hata verecek güncelleme yapmayacak ya da PS3'ünüze zarar verecektir...

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
3.55'ten sonraki hiçbir versiyon upgrade yapılarak kırılamaz. Bütün hepsi fake zaten adam adfly koymuş işte para kasıyor. İnanın bana bunlar cihazınızı bozar. Bende PS3 var kırık. PS3 hakkında bilgim var. Lütfen cihazınıza zarar verecek şeylerden kaçının.

İsterseniz deneyin ya hata verecek güncelleme yapmayacak ya da PS3'ünüze zarar verecektir...
Teşekkürler

• Beğen
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Evet 4.75 CFW mevcut bunlar CFW üzerine yapılır orjinal sürümler üzerine yapılamaz. Ancak bu adamın videosu tamamen fake. Size tavsiyem gidin bir PS3 kıran bi yere kırdırın ve paşa paşa oyununuzu oynayın :)

• Beğen
Tepkiler: polam234
smartphone007

smartphone007

Üye
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Aslında kırmak iyi değil. Çünkü yasak. Orjinal oyun al keyfine bak.

Tamam fake olduğunu nereden anladın?
Çünkü böyle bir şey yok.
Yasak mı? Kardeşim sen hiç PS3 salonuna gittin mi? Evet Garanti devre dışı kalır ama yasak filan değil. Root gibi bi şey. Telefonu rootlayınca ceza mı veriyorlar :ehe

Tekrar rica ediyorum bilmeden cevap vermeyelim

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Evet 4.75 CFW mevcut bunlar CFW üzerine yapılır orjinal sürümler üzerine yapılamaz. Ancak bu adamın videosu tamamen fake. Size tavsiyem gidin bir PS3 kıran bi yere kırdırın ve paşa paşa oyununuzu oynayın :)
kırdırmak için önerebileceğin bir yer varmı ? peki kırdırdıktan sonra oyunları hdd üzerinden oynabilecekmiyiz ? Ban Yeme Riski varmıs o nasıl oluyor kardeşim bi anlatırsan

• Beğen
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
kırdırmak için önerebileceğin bir yer varmı ? peki kırdırdıktan sonra oyunları hdd üzerinden oynabilecekmiyiz ? Ban Yeme Riski varmıs o nasıl oluyor kardeşim bi anlatırsan
Tabiki anlatırım :)
Kırdırmak için bi yer şehrinize göre değişir.

Evet hdd üzerinden oyun oynayabilirsin zaten onları boşuna 360gb 500 gb yapmıyorlar. Ban yeme riski şöyleki PSN (Online) ban yiyebiliyorsunuz eğer PSN açarsanız... Ama bu Offline oyunlarınızı etkilemez. Yani PSN ban yemek PS3'ünüzdr oyun oynayamazsınız anlamına gelmez. Oynayabilirsiniz.

Kırdıktan sonra önemli yapılması/yapılmaması gereken şeyler:

İnternete bağlamayın, otomatik Upgrade yaparsa orjinal sürüme geçer tekrar o paraya kırdırmak zorunda kalırsınız, indirdiğiniz oyunların içindeki PS3UPDATE klasörü varsa silin. Kesinlikle Ps3ünüzü ofw(orjinal sürüm) upgrade etmeyin. Cfw upgrade edecekseniz kurulumlara göre adım adım dikkatlice upgrade edin.

Umarım anlatabilmişimdir. Biraz karışık mı oldu bilmiyorum... Anlamadığın yer varsa sorabilirsin :)

AIS

AIS

Üye
    Konu Sahibi
4.70 versiyonu evde kırılır mı?

burak1011

Üye
Tabiki anlatırım :)
Kırdırmak için bi yer şehrinize göre değişir.

Evet hdd üzerinden oyun oynayabilirsin zaten onları boşuna 360gb 500 gb yapmıyorlar..

:)
Hocam ps kırmadan hard diskten oyun oynama yok mu? Orjinal cd olsa bile. yani pc de ki gibi orjinal cd den yükle bitsin bu olay yok mu? Yoksa hard disk i ne ise yarıyor bunların. Bu konu da hiç bilgim yok sorular komik gelebilir cevaplarsanz sevinirim:)

Üst Alt