Ps3 Alıcam Tavsiye Harici HDD

Sponsorlu Bağlantılar

Alphanso

Alphanso

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 Alıcam Tavsiye Harici HDD
arkadaşlar ps3 alıcam super slim ben bunu kırdırıcam 275 tl . Fakat kırılınca birde harici harddisk 500 gb alman lazımmış oda 130-150 değişiyor benim aklıma takılan soru şu ps3 12 gb aliyim nasıl olsa sonradan kırınca 500 gb harddisk alıcam fakat oyun içinde kayıtları ıvır zıvırları felan 12 gb az gelebilirmi acaba çünkü 12gb ile 500 gb arasında fiyat farkları var

Otroligt

Otroligt

Üye
arkadaşlar ps3 alıcam super slim ben bunu kırdırıcam 275 tl . Fakat kırılınca birde harici harddisk 500 gb alman lazımmış oda 130-150 değişiyor benim aklıma takılan soru şu ps3 12 gb aliyim nasıl olsa sonradan kırınca 500 gb harddisk alıcam fakat oyun içinde kayıtları ıvır zıvırları felan 12 gb az gelebilirmi acaba çünkü 12gb ile 500 gb arasında fiyat farkları var
Dostum 12gb gta v yi bile almıyor maalesef cartı curtu 20gb ye kadar çıkıyor. Tek farkta fiyat farkı sanırım 12gb-500gb arası

Alphanso

Alphanso

Üye
    Konu Sahibi
Dostum 12gb gta v yi bile almıyor maalesef cartı curtu 20gb ye kadar çıkıyor. Tek farkta fiyat farkı sanırım 12gb-500gb arası

Eyv saolasında bu harici hdd sadece oyunu içine atmaya yarıyor yani ben kırdırıcam için güncelleme olmaz zaten fakat oyunun kendi içinde save lediğimiz dosyalar mı 12 gb lık alanı kapsıyor . GTA V yi zaten ben orda hdd ye atıcam . Birde Sata hdd ve harici hdd var bunların farkı ne bu konulardan anlamıyorum çok soruyorum amaBeyler acil cevaplarınıza göre alıcam yardım ediverin

Üst Alt