Programsız klasör şifreleme çok kolay buyrun girin

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Kaçar

Üye
selam herkese,
bi sorum var, klasör şifrelemeye koyduğumuz şifrenin dinamik olmasını sağlayabiliyor muyuz?
Ya da klasöre dinamik şifre koyan bir program biliyor musunuz?
Örneğin o günün tarihine göre her gün değişen bir şifre gibi???

asashero76

Üye
Teşekkürler Dostum. :)

yeauw

yeauw

Üye
Güzll :D

darkdeep

Üye
bu programı kullandım ama söyle bir sorunum var. şifreyi girince "erişim engellendi" gibi bir şey yazıyor ve hızlıca kapanıyor. klasör açılmıyor, dogal olarak içindekiler de gözükmüyor. böyle bir sorunla karşılacan ya da çözümünü bilen var mı ?

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
TeşekkürLer ..

KayraBey

KayraBey

Üye
İnsanlardan gizleyecek kadar önemli nasıl bir bilginiz var acaba :) Kim ailesinden gizli şeyler yapar da açıp görmesini istemez.Aklıma kötü kokular geliyor :) Benim evimdeki bilgisayarda hiç şifre yok.Hiç korkum da yok.Böyle bir uygulamaya ise hiç mi hiç ihtiyacım yok.

matt.yamato

matt.yamato

Üye
Gayet güzel ama; dosyayı kilitledikten sonra (yada önce farketmiyor) bat dosyasına sağ tıkayıp düzenle dediğimizde şifre orada açıkça görülüyor???? Bu açıdan kullanışsız malesef..Yine de teşekkürler..
bat dosyasını silersen sorun olmaz arkadasım.
yalnız dosya adı windowsun anlıcagı şekilde değişiyor ve gizleniyor.sistem klasörü oluncada windowsta gözükmüyor ,ancaaak explorer.exe haricinde bir uygulama (örn:winrar) ile o klasörü görebilirsiniz ve girişte yapabilirsiniz.buna ek olarak dosyanın oldugu klasöre autorun atıp parola koyma saglanabilir mi.bu olursa işte o zaman ikisi güzel bir hale gelir ;)

ali03547

Üye
süper saol kardesş bu çok işime yarayacak

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik

hussein_46

Üye
yardmmmmm !!! ya ben bu şifreleme yolunu kullanydm ama pc format attrdm sadce "c" ye klasörüm "d" sürücüsndeydi formattan sonra dosyalarımı acamıyorum. yönetici izni istiyor ne yapmam gerek lütfen yardm ! acil

place3461

place3461

Üye
İnsanlardan gizleyecek kadar önemli nasıl bir bilginiz var acaba :) Kim ailesinden gizli şeyler yapar da açıp görmesini istemez.Aklıma kötü kokular geliyor :) Benim evimdeki bilgisayarda hiç şifre yok.Hiç korkum da yok.Böyle bir uygulamaya ise hiç mi hiç ihtiyacım yok.

öyle deme kimileri aile sırlarını gizlemek istiyordur :D

orhanayik

Üye
dostum eline sağlık mükemmel bi yöntem teşekkürler.....

---------- Eklendi @ 22:33:16 ---------- Yazıldı @ 21:43:14 ----------

evindeki pc de şifre yoksa hackerlerin tuzağına düşebilirsin...ben bu yöntemi işyerinde kullanıyorum malum birden fazla kullanıcısı var onun için çok iyi bi yöntem...

spy ghost

spy ghost

Üye
çok güzel bir yöntem anlatımın için çok teşekkür ederim , özel fotolar vardı bilgisayarı tek kişi kullansamda kurcalayan oluyor bundan sonra sorun olmaz :tşk:

cebe123

Üye
Kardeşim iyi güzel de ... bunun şifresini başkası hemen öğrenebilir sağ tıklayıp wor de açsın yeter şifreyi hemen bulur ama anlamayanlar için kullanılabilir.

muqiwara

muqiwara

Üye
gercekten güzel bir paylaşım teşekkürler.

DOKTOR 7

DOKTOR 7

Üye
Teşekkür

microemre

Üye
arkadaşlar şifreyi bulmaya da 1 çözüm buldum bat to exe die bi program var exeye cevirin hiç birşey görünmez he akıllı birisiniz diyelim
dosyanın uzantısını exe yazan yeri bat yaparsınız yine değişen birşey olmaz garip garip yazılar çıkarl yani şifreyi kıramazlar bide şöle kötü bi olay var orda yazarken hani şifre görünüyor ya 1 kere gördükten sonra değiştiremiyorsunuz çünkü uzantısı .exe çok gizli yazmanız gerek şifreyi ama çok kullanışlı ben exe olarak kullanıyorum :)

ugur1000

ugur1000

Üye
yapamayanlara dosyayı yükledim (şifre :maxicep)

warde

Üye
Teşekkür ederim...

serseri6092

serseri6092

Üye
teşekkürler

Üst Alt