Programsız klasör şifreleme çok kolay buyrun girin

Sponsorlu Bağlantılar

aLLsTaaR

aLLsTaaR

Üye
    Konu Sahibi
Programsız klasör şifreleme çok kolay buyrun girin
ewt arkadaşlar işte size programsız klasör şifrelemenin ne kadar kolay olduğunu anlatıcam

not:5 dakikanızı almaz çok kolaydır..

Kod:
cls
@ECHO OFF
title Folder Kilitli
if EXIST "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" goto UNLOCK
if NOT EXIST Kilitli goto MDKilitli
:CONFIRM
echo Klasor kilitlensin mi?(e/h)
set/p "cho=>"
if %cho%==e goto LOCK
if %cho%==E goto LOCK
if %cho%==h goto END
if %cho%==H goto END
echo Invalid choice.
goto CONFIRM
:LOCK
ren Kilitli "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
attrib +h +s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
echo Folder locked
goto End
:UNLOCK
echo Sifreyi giriniz:
set/p "pass=>"
if NOT %pass%== [SIZE=3][COLOR=red][B]BURAYA ŞİFRE YAZILACAK[/B][/COLOR][/SIZE] goto FAIL
attrib -h -s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
ren "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" Kilitli
echo Folder Unlocked successfully
goto End
:FAIL
echo Invalid password
goto end
:MDKilitli
md Kilitli
echo Locker created successfully
goto End
:End
arkadaşlar bu kodu metin belgesine kopyalıyoruz daha sonra kodun içindeki kırmızı renkle ''buraya şifre yazılacak'' olan yere istediğimiz kodu yazıyoruz

daha sonra ise metin belgesini farklı kaydet dioruz şifre koyacağımız dosyanın içine girip oraya kaydedicez ama kaydetmeden önce metin belgesinin ismini örnek: ''maxicep.bat'' olarak kaydediceğiz

sonra ise kaydetdiğimiz bat dosyasına tıklıyoruz ,tıkladığımız zaman kendiliğinden ''kilitli'' adında klasör oluşur
bu klasöre saklayacağımız dosyaları koyacağız
dosyalarımızı koyduktan sonra tekrar bat dosyasına tıklayacağız ve klavyeden
'' e '' tuşuna basıp enter'liyotuz

daha sonra kilitli klasörü gizlenecek yani görünmeyecek bu kilitli dosyası gizli dosyaları göster bölümündende görünmemektedir

bu kilitli dosyasını geri getirmek için ise kaydetdiğimiz bat dosyasına tıklıyoruz
şifremizi yazıyoruz enter'liyoruz ve klasörümüz geri geliyor

ewt bu kadar kolay arkadaşlar
yapamayanlar bildirsinler

bir teşekkürü çok görmeyin

:oke:

• Beğen
Tepkiler: GDDR5, kaynarhan, Mad EagLe ve 14 diğerleri

ghost_09

ghost_09

Üye
hani link

ghost_09

ghost_09

Üye
kardeşim güzel paylaşim ama linki bulamadım ben..:hmmm

'MhMmD'

'MhMmD'

Üye
linksiz adı üstünde programsız :) :)

İnfinityPower

Üye
sağoL Kardeş :D

u_cosar

u_cosar

Üye
Gerek yok böyle şeylere en güzeli benim bir zamanlar kullandığım odesa klasör kilidi bence en iyisi bu ama ben daha bunun olanı bulamadım.Bu aralar mywinlocker kullanıyorum Acer firmasının kullanıcılarına verdiği bi program bu brogram hem dosya şifreliyo hemde sanal şifreli yerel disk oluşturuyo ben kullanıyorum çok mennun kaldım Eğer Acer kullanıcı iseniz belki sizin bilgisayardada bu program bulunabilir

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
bikere program kullandıqım için tüm verilerim gitmişti ( direk c:\documents and settings ten kendi desktobumu şifrelemiştim , programın süresi bitince veriler gizlenip kalmıştı :D o günden beri bu tarz işlerde program kullanmıyorum)

Yaptıklarını tek tek denedim , gerçekten çalişiyor hairka bi taktik . Paylaşımın için teşekkürler.

u_cosar

u_cosar

Üye
bikere program kullandıqım için tüm verilerim gitmişti ( direk c:\documents and settings ten kendi desktobumu şifrelemiştim , programın süresi bitince veriler gizlenip kalmıştı :d o günden beri bu tarz işlerde program kullanmıyorum)

yaptıklarını tek tek denedim , gerçekten çalişiyor hairka bi taktik . Paylaşımın için teşekkürler.

çok iyi etmişsin :d

şaban96

Üye
Basit ama işe yaradı.

xorhanx194

xorhanx194

Üye
arkadaşlar şifreyi falan unutursanız sağ tıklayıp düzenleden bakabilirsiniz şahsen yaşadım yanlış yazmıştım:ehe

Filmk

Üye
Gayet güzel ama; dosyayı kilitledikten sonra (yada önce farketmiyor) bat dosyasına sağ tıkayıp düzenle dediğimizde şifre orada açıkça görülüyor???? Bu açıdan kullanışsız malesef..Yine de teşekkürler..

accman

accman

Üye
arkadaşlar winrar ile şifreleme yapabilirsiniz hem çok basit hem herkesin bilgisayarında olan bi program..

----------Eklendi @ 10:58:06 ---------- Yazıldı @ 10:57:03 ----------

teşekkür etmeyi unutmuşum elinize sağlık :)

mc_shekil

mc_shekil

Üye
link falan yok arkadaşlar dediğini yapsanıza ne linki ?? bişey indirmiyorsunuzki zaten

Furkan1103

Furkan1103

Üye
Teşekkurler . Yararlı paylasım olmus :)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Teşşekürler yanlız biraz olayı bilen insan şifreyi bulabilir

ozoalp1

ozoalp1

Üye
teşekkürler

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler

ciwan__47

ciwan__47

Üye
harikasin bitanesin tam aradıgım gibi... diger prgoramlar hard diskte ve flash bellekte işe yaramıyor klasoru kilitliyorsun baska bilgisayara takınca pat diye acılıyor.. bu ii oldu.. sanırım diger bilgisayarlarda da gorunmez.. :)

passenger_45

Üye
ben yıllardır program indirip duruyorum ve ilk defa sana tesekkur etme gereği duydum bunu kendıme bır borç bildim çunku çok harika bir sey ama bir sorum olacak dosyayı silersen bat. uzantılı olanı verıler de gıdecek bunu nasıl gerı getıreceğiz bunu da anlatırsan sevınırım tesekkur ederım

muratrap

muratrap

Üye
bu çok saçma bot dosyasını not defteri ile açıp şifreni görebilirim

Üst Alt