Programları Sertifikalama Programı Resimli Anlatım..

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne demek çalışmıyor kardeşim.ben hala kullanıyorum.adam gibi okuyup yapmıyorsunuz sonra burda ahkam kesiyorsunuz.okumayı öğrenin önce.

moon_42

Üye
kurdum programı teşekkürler..

sertifika için başvurdum..

sertifikam gelirse bu programla sertifikayı imzalayacağım..

paylaşım için teşekkürler..

bu site çok faydalı..

bir çok şeyi burdan öğrendim ben..

emeği geçenlere teşekkür ederim..

sayın @Nadir size de teşekkür ederim..

sevgiler..

cimbomluvolkan

Üye
burdan indirip XSign ı d sürücüsüne kurun... burdanda signsis.exe yi indirip XSign ı kurduğunuz yerdeki klaörünün içine atın..

1-İlk kutuya yukarıda verdiğim linkten indirdiğin rar içinden çıkan signsis.exe yi seçeceksin..
2-sonra cer ve anahtar dosyalarını ve son olarak mavi işaretli yerden sertifikalamak istediğin proyu seçeceksin sonra da START a basacaksın..
dikkat edin programı d sürücüsüne kurun,cer ve anahtar dosyası ile yukarıdaki linkten indireceğiniz signsis.exe dosyalarını d sürücüsünde kurmuş olduğunuz XSign klasörünün içine kopyalayıp ordan buldurun..birde xsign klasörünün içine "Signed"adlı bir klasör oluşturun..sertifikalanan prolar oraya kayıt ediliyor..daha önce verildiyse özür...

Arkadaşlar bu programı kullanmak için önce opda dan sertifika almanız gerekiyor.Lütfen bu http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html konuya bakarak önce sertifikanızı alın.

KARDEŞ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN..OLDU WALLAHİ.SANA BU MÜBAREK AYDA DUA EDECEĞİM GERÇEKTEN..SONUNDA SERTİFİKA İŞİNDEN BİZİ KURTARDIN.TEKRAR TEKRAR ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :op:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullan kardeşim.

LaN*

LaN*

Üye
teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil.

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
bu farklı bi yöntem teşkkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
alışınca aslında en basit yöntem.

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

alamut_1415

Üye
c yede kurdum olmadı d yede kurdum olmadı ben bu hayalden vaz gecim her turlu programları denedım olmadı olmazda

cemilsev

Üye
bende D diski yok sertifiyayı aldım ama hata alıyorum Comlated 01 diye yardım edermisiniz sertifikayı msn nen ne sie göndersem NADİR sen bana ayarlayıp göndere bilirmisin

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
windows xp kullanıyorsan c ye de kurabilirsin win 7 kullanıyorsan dediklerimi yapman gerekir.ya da cepte sertifikalamak diye sitemizde ararsan sana yardımcı olur.

çerum

Üye
Eyw.. Nadir Kardeşim İndirdim Şimdi İnşallah Çalışır.. Takıldıgım bir Yerde Pm atabilirmiyim sana ?

--------------- Ekleme ---------------

kardeş saol calıstıı

umitbasci

umitbasci

Üye
Saol nadir:)

xxstarcanxx

xxstarcanxx

Üye
burdan indirip XSign ı d sürücüsüne kurun... burdanda signsis.exe yi indirip XSign ı kurduğunuz yerdeki klaörünün içine atın..

1-İlk kutuya yukarıda verdiğim linkten indirdiğin rar içinden çıkan signsis.exe yi seçeceksin..
2-sonra cer ve anahtar dosyalarını ve son olarak mavi işaretli yerden sertifikalamak istediğin proyu seçeceksin sonra da START a basacaksın..
dikkat edin programı d sürücüsüne kurun,cer ve anahtar dosyası ile yukarıdaki linkten indireceğiniz signsis.exe dosyalarını d sürücüsünde kurmuş olduğunuz XSign klasörünün içine kopyalayıp ordan buldurun..birde xsign klasörünün içine "Signed"adlı bir klasör oluşturun..sertifikalanan prolar oraya kayıt ediliyor..daha önce verildiyse özür...

Arkadaşlar bu programı kullanmak için önce opda dan sertifika almanız gerekiyor.Lütfen bu http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html konuya bakarak önce sertifikanızı alın.

Allah tuttugunu altın ettin hallettim bende sonunda

nadir usta nasıl oldu bilmiyorum ama ne kurduysam tele tel bu arada 5530 şimdi youtubedende fecedende videoları izliyebiliyorum aynen pc de izledigim gibi hiçbir program açılmadan başka sayfa açılmadan aynen pcdeki gibi sayfanın üzerinde bir pencereden izliyorum istersen tam ekran yapmak için video ya tıklıyorsun tam ekranda izliyorsun

42samet

Üye
hakıkatten on numara program ellerınıze saglık kardeslerım

hqn33

Üye
proğramları iki ayrı siteye upload edersen çok makbule geçer indiremioruz :dd

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
linkler sağlam..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gerekli dosyalar eklenti halinde eklenmiştir..

mlh1916

Üye
kardes certificate koymamışsn we de file name yok tam koyarsan ii olacak yenede saol :ağlarım:

yardım edecek yok mu lütfen program yükleyemiyorm.İndirdm certifica ve istiyo oda dosyada yok

Üst Alt