Programları Sertifikalama Programı Resimli Anlatım..

Sponsorlu Bağlantılar

emrtgb

Üye
teşekkürler

sero3838

sero3838

Üye
ben bu programı kurdum ama bilgisayar hata veriyor net faremok 3.5 var bilgisayarda onula ilgili hata veriyor

kendal_47

kendal_47

Üye
evet daha aylar önce paylasilmisti değişik bişey diye girdim değilmiş bendeki ile aynı yinede eline sağlık

jeki01

jeki01

Üye
emegine saglik.

Deleted.

Üye
çok teşekkür ederim Allah razı olsun büyük bi dertten kurtardınız beni :)

silentwolf

silentwolf

Üye
saol kardeşim ALLAH razı olsun . ama benim büyük bi sorunum ortaya çıktı şimdi.sorunum şu

benim tele sis ve sisx dosyalar kurarken unsigned bile olsa sertifika uyarısı verene kadar yarıya kadar falan kurabiliyordu taki bu siteden s60v3 uygulamalar bölümünden hack.sis isimli bi dosya bulup indirip kurana kadar. sertifika sorunu için yüklemiştim onu onun yüklemesi tamamlandıktan sonra binpda reboot falan yazdı teli yeniden başlattı ama ondan sonra hiç bir sis ve sisx dosyayı açmaya çalışmadı önceden yüklediğim signed dosyalara bile basar basmaz dosya bozuk diyor.ama javalarda en ufak bir sorun olmadı şimdiye kadar.. bunun sebebi ve çözümü nedir

benjiank

Üye
teşekkürler hocam çok güzel anlatmışsın eline sağlık

phasan

phasan

Üye
çok güzel program teşekkürlet

phasan

phasan

Üye
bu siteden bir tane indirmiştim am şimdi indiremiyorum para ödemem gerekiyor bu nasıl iş

join_23

join_23

Üye
çok saol abi

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
teşekkürler :oke: :naughty:

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Opda üyeliği olupta .cer ve .ky dosyalarını indiremeyen benimle iletişime geçsin kendi adlarına indirilir ve istedikleri siteye upload edilir

turgay45r

Üye
eyww reıss cok sagol

mafiko

Üye
n95.nokia.cep.tlf.fılas.pleyır.yukleme.

asretah

Üye
programları sertifikalandırdıgım halde yuklenmiyor sertifika hatası wermıo ama guwenilmeyen kaynaktan alınan korumalı uygulama yuklenemez diye bi hata weriyo sebep ya da cozumu bilen war mı

blackeaglexx

blackeaglexx

Üye
yapamadm of

Symbianist

Symbianist

Üye
Sertifika alınmaz artık hack yapın

sabri04x

sabri04x

Üye
bunlar genelde işe yaramıyo güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan uygulama yükleenemez gibi bir şey çıkıyo bu işe yarıyomu bilmiyom

Symbianist

Symbianist

Üye
sertifika işi tarihe karıştı yeni yöntemlerle. Karışmayim diyorum da bu konuların revize edilmesi gerekmiyor mu?

realfreedom

Üye
arkadaslar tel.im n6120c ve bu hack ve sertifalan filan hiç anlamiyorum nasil yapacagim ve telin versiyonu 07.20 hemen her çogu seyi yükledigimde sertifak falan söyluyor ve biliyorum bunun halletme yolu vardir hack ve program yollariyla (rompatcher, signsis, helloex...) ama bu programlarda yine yüklenmiyor ve hiç anlamiyorum yardim arkadaslar

Üst Alt