Programları Sertifikalama Programı Resimli Anlatım..

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen bırakabilirsin..aşağıdaki resimde benim sertifikaladığım programlara bakabilirsin..

--------------- Ekleme ---------------

ben kafadan vermedim..resimide görüyorsun...

aigles

Üye
ya tutarsa yani ?

batuhancanbatu

Üye
anlamadım bişi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nasıl anlamıyorsun ki ben oraya Türkçe yazdım?

kartveli1

kartveli1

Üye
arkadaşım bu cer ve dediğin dosyalar ne nereden bulup klasörün içine atacağız

yer6team46

yer6team46

Üye
saolun terşekkkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok azda olsa yapan çıkıyor..

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağolasın canım..

alperups

Üye
arkadaşım bu cer ve dediğin dosyalar ne nereden bulup klasörün içine atacağız******************************

bunun cevabı yok mu yani yılan hikayesi gibi yok mu bunun kesin bi çözümü
telefonum e 63

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşım bu cer ve dediğin dosyalar ne nereden bulup klasörün içine atacağız******************************

bunun cevabı yok mu yani yılan hikayesi gibi yok mu bunun kesin bi çözümü
telefonum e 63
kardeşim bilmiyorsan sorarsın burda yakınmana gerek yok..önce sertifika almalısın http://www.maxicep.com/symbian-destek/basit-bir-sekilde-sertifika-almak-239654.html burdan al..sonrada burda anlattığım gibi yap..

Utku

Utku

Üye
saol

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil..

dragon1

Üye
Dostum anlayamadığım bir yer var ben dediklerini aynen yaptım ama c ye kurdum çünkü benim pc tek sürücü o da c sürücüsü bir sorun olurmu
diğer bir konuda ben imei no yu girdim submit dedim ama sertifikam çıktığında ne yapmam lazım nasıl indireceğim tekrardan imei girip orada ki kodu yazıp tekrar submit dediğimde sertifikanız hazırlanacak yerine resimde gösterdiğin japonca olan indirme linki mi çıkacak yoksa sertifikanın olduğu zip dosyası için başka bir yerden mi kontrol edeceğim şimdiden teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dostum anlayamadığım bir yer var ben dediklerini aynen yaptım ama c ye kurdum çünkü benim pc tek sürücü o da c sürücüsü bir sorun olurmu
diğer bir konuda ben imei no yu girdim submit dedim ama sertifikam çıktığında ne yapmam lazım nasıl indireceğim tekrardan imei girip orada ki kodu yazıp tekrar submit dediğimde sertifikanız hazırlanacak yerine resimde gösterdiğin japonca olan indirme linki mi çıkacak yoksa sertifikanın olduğu zip dosyası için başka bir yerden mi kontrol edeceğim şimdiden teşekkürler
resimle anlattım..

akaca38

akaca38

Üye
bu bana yarar inşallah

draw1907

draw1907

Üye
singsis.exe dosyasını gönderebilirmisiniz yaw hep hata verio ya bilgisyarı ya telefonu kırıcam iyice gıcık oldum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
linki sağlam indirebilirsin..

Bl0ck999

Bl0ck999

Üye
üstad benim 5800 da map' acınca uyumsuz sertifika hatası veryor.. ben onu sertifalamak istiyorum.. o zaman ne yapmam gerekicek peki ? nerden bulucam o maps'in dosyasını ? ? .. .. birde dışardan program yuklerken programı telefona kurmadan once burdan gecirip daha sonra mı telefona atıcaz ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
üstad benim 5800 da map' acınca uyumsuz sertifika hatası veryor.. ben onu sertifalamak istiyorum.. o zaman ne yapmam gerekicek peki ? nerden bulucam o maps'in dosyasını ? ? .. .. birde dışardan program yuklerken programı telefona kurmadan once burdan gecirip daha sonra mı telefona atıcaz ?
sitede bir sürü programları sertifikalama prosu mevcut..telefonda yapmak için signsis var mesela pc de XSign programı,signsisgui var bunlardan birini dene..

Üst Alt