program ve Oyun isteyenler Gelsin (IPHONE İÇİNDİR )

Sponsorlu Bağlantılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
elindeki 3,1,2 versiyonlu cihazla piyasadeki tum iphone oyunlarını çalıştrabilirsin eski oyun diye bişi yok

zekibuy

zekibuy

Üye
merhaba engin msnini mesaj olarak gönderirmisin rica etsem

marlonap

Üye
need for speed undercover arıyorum acba bulabılırmısınz ?

dj_mikail

Üye
tşkler dostum

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

meselem1907

Üye
abicim fifa 10 veya pes 10 bulabilirmisin, cok sahane olur

sagol !

--------------- Ekleme ---------------

ben burdan indirdiyim oyunlari neden telefonuma yükleyemiyorum bana yardim edecek biri var mi.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abicim fifa 10 veya pes 10 bulabilirmisin, cok sahane olur

sagol !

ben burdan indirdiyim oyunlari neden telefonuma yükleyemiyorum bana yardim edecek biri var mi.
Yardım isteği konusu degildir
>>>>>sadece program ve oyun istemek içindir<<<<<<<

meselem1907

Üye
e iyi öyleyse fifa veya pes oyunlari bulabilirmisin

cixim_1905

cixim_1905

Üye
arkadaşım 3.1.2 nasıl jailbrek yaparım onuda anlatırsan sevinirim

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İphone yardım bölümünde ben anlatmistim

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
selam engin abi ben yuzuklerin efendisi oyununu ariyorum daha cok aksiyon tarzinda olmasi iyi olcaktir ve kitaplari da varsa onlarin ipa sinida rica ediyorum senden simdiden sana cok tessekur ediyorum bu siteyi kuranlari ve yayimcilarina tessekurlerimi sunuyorum yurt disinda ben telefon sim kilidlerini kiriyorum bu site bana cok yardimci oldu:))))

birde engin abi senden ikinci ricam msn adresin cunku calisirken bazen sorunlar yasiyorum telefonlarla ilgili bana yardimci olabilcegini dusunuyorum simdiden ilgine cok tessekur ediyorum

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
msn mi profiline yazdım yuklerin efendisi ıphone için malesef yok kardeş çıkmiş degil başka oyun soyle istersen you tube den strateji oyunlarına balk hosuna gidenin ismini söyle

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
tessekur ederim engin abi bana link atarmisin bakabilmem icin strateji oyunlarina

Tomb Raiderin oyunu varmi acaba engin abi?

Tomb Raiderin oyunu varmi acaba engin abi?

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş link vermeye gerek yok gir itunese game de binlerce oyun çıkcak acıklamalını oku oyun resimlerine bak hoşuna giden oyun varsa bana ismini gönder

wiso

Üye
MERHABA ENGIN KARDES BEN 2 GUN ONCE IPHONE ALDIM BUGUN ndfrspdshft1.0.0 OUYUNU PC YE INDIRDIM AMA ITUNES YARDIMIYLA YUKLUYEMEDIM YUKARIDA BIR YAZINI OKUDUM cydia BU NEY YADA BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM

meselem1907

Üye
abicim benim bir kac isteyim olacak sana, bunlari bulursan cok cok sevindirirsin beni, elerina saglik.

1 Gorgytiming
2 Live Cams
3 Shazam
4 I am T-Pain
5 Good Reader
6 video vixens
7 Isteam
8 tvuplayer

selami66

Üye
teserkkurler kardes daha guzel oyunlar icin bekleriz emegine gozlerine saglik bye

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abicim benim bir kac isteyim olacak sana, bunlari bulursan cok cok sevindirirsin beni, elerina saglik.

1 Gorgytiming
2 Live Cams
3 Shazam
4 I am T-Pain
5 Good Reader
6 video vixens
7 Isteam
8 tvuplayer
kardeş bu ne yaa ayıp denen bişi var dimi ben oyun program istekleri dedim bana liste hazırlamısın insanlar burda utana sıkıla bir tane istiyor senin yaptıgına bak eminim dalga geçmek adına yazmısındır varsa bi 15 tane daha ekleseydin ama senin yaptıgın saygısızlıgı ben yapmaycam
isteklerin
1 Gorgitiming diye bişi yok varsa youtube den bana videosunu gönder
2 live cams
indir

3 Shazam
indir

4 I am T-Pain
indir

5 Good Reader
burdan indir

6 video vixens diye bişi yok
7 isteam değil dostum isteam trick programın ismi