Pro cam uyuşmazlığı(820 720 620 520)

• 15 Eylül 2013
  • 1638 Okunma
  • 39 Cevap

1. Şöyle bir şey demek istiyorum gerçekten kullanılabilirlik olsun kolaylık olsun çok güzel program fakat 92x serileri için sanırım optimize edilmiş bir program. Bu gün çektiğim bazı fotolarda ve çektiğim bir videoda resmen berbat etmiş kasmalar donmalar atlamalar bozukluklar. Uzun zamandır bu uyumsuzluğu farkediyorudum ama bu gün iyice belli etti. Açıkcası çok güzel bi anı berbat etti diyebilirim bu gün. Sizde hala çok süper foto video çekiyor diyormusunuz? Sözüm 920 sahiplerine değil.

Yazan: dakamon
  2. Yani biraz mantıklı düşününce bunun olması gayet normal geliyor bana.Beklenen ve söylenen bir gerçekti bu başından beri.

3. Zaten uygulama çıktığından beri sadece 9xx ve 1020 için uyumlu olduğu söyleniyordu. Marketteki sayfasında da belirtilmişti. Onun için diğer cihazlara bu uygulamayı bir şekilde kurabilirsiniz belki ama asla bir 9xx serisindeki performansı vermez. Normal yani bu durum.

4. csH

csH
    uyumsuzluklar olabilir sonuçta bizim için yayınlamadılar bu programı biz illegel yollardan yükledik ama bende bi sorun çıkarmadı bugüne kadar çıkarsa da programa kızmaya hakkım yok hadi 1020m olsa sorun çıkarsa tamam

5. Benimki kızma değil zaten. Açıkcası fotoğraf dışında videolarda kullanmayı düşünmüyorum sadece

6. csH

csH
    :oke:

7. Ben oldukça memnunum pro cam'den :thumbup:

8. 720ye yüklemeye çalıştığımda uyumsuzdur demedi ve direk yükledi bende

9. Dostum Pro cam yuklenmıyor :(

10. arkadaş reklamlardan konuları okuyamıyoruz ya hayret bı durum

11. Bu yöntemi denedin mi ?

Telefonun sadece Bölgesel biçim olan yerini ABD (Amerika Birleşik devletleri İngilizce) olarak seçiyorsunuz.

Telefonu yeniden başlatıyorsunuz.

Telefon açılınca WİFİ ağınıza bağlanın, üzerine basılı tutarak düzenle seçeneğine girin.

Proxy sunucu bölümünü açarak

Sunucu URL yazan kısıma : 117.135.139.179 yazın,

Bağlantı yazan kısıma ise : 8888 yazarak onaylayarak kapatın.

12. Ben unuttum Amerika yapmayı :( Daha once sizden sonra bu yöntemi uyguladım ama unuttum amerikayı sağolun hatırlattığınız için
    ---
    Mobilede soktular reklamı :(

13. Amerika yapmaya gerek kalmıyor bende fidler programını kullanarak yaptım. Yaparken de güvenlik duvarını kapatmak lazım konusu var destek bölümünde

14. Ben direk ekranı kaydırıp reklamı geçiyorum.

15. yok biz kısa yolla yapıyoruz fiddlera gerek kalmıyor , Amerika olması lazım :)

16. arkadaş yukarıda konu açmış ama sağ taraf ta sol tarafta reklam ortası boş barıoraya yapsınlarda tam olsun nedır ya

ÖEY bunu beğendi.
  17. 820 de kullanıyorum ve muhteşem sonuçlar alıyorum yani bu model için alabileceğim en iyi performans donma kasma bende hiç olmadı.Gayet memnun bir şekilde kullanıyorum hani amberin Bana kattığı en büyük mutluluk diye bilirim

skynet bunu beğendi.
  18. 520 de daha belli değil ki :D

19. 620'ye yükleniyorsa 520'de yüklenir dert etme :oke:

20. Bende 820'de kullanıyorum Pro Cam'i, son derece memnunum halimden, sorun yok şimdilik, umarım da olmaz ...

Yüklüyor...
20/09/2018 - 17:33