Pro cam uyuşmazlığı(820 720 620 520)

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Pro cam uyuşmazlığı(820 720 620 520)
Şöyle bir şey demek istiyorum gerçekten kullanılabilirlik olsun kolaylık olsun çok güzel program fakat 92x serileri için sanırım optimize edilmiş bir program. Bu gün çektiğim bazı fotolarda ve çektiğim bir videoda resmen berbat etmiş kasmalar donmalar atlamalar bozukluklar. Uzun zamandır bu uyumsuzluğu farkediyorudum ama bu gün iyice belli etti. Açıkcası çok güzel bi anı berbat etti diyebilirim bu gün. Sizde hala çok süper foto video çekiyor diyormusunuz? Sözüm 920 sahiplerine değil.

Hagios

Hagios

Üye
Yani biraz mantıklı düşününce bunun olması gayet normal geliyor bana.Beklenen ve söylenen bir gerçekti bu başından beri.

ÖEY

ÖEY

Üye
Zaten uygulama çıktığından beri sadece 9xx ve 1020 için uyumlu olduğu söyleniyordu. Marketteki sayfasında da belirtilmişti. Onun için diğer cihazlara bu uygulamayı bir şekilde kurabilirsiniz belki ama asla bir 9xx serisindeki performansı vermez. Normal yani bu durum.

csH

csH

Üye
uyumsuzluklar olabilir sonuçta bizim için yayınlamadılar bu programı biz illegel yollardan yükledik ama bende bi sorun çıkarmadı bugüne kadar çıkarsa da programa kızmaya hakkım yok hadi 1020m olsa sorun çıkarsa tamam

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Benimki kızma değil zaten. Açıkcası fotoğraf dışında videolarda kullanmayı düşünmüyorum sadece

skynet

Üye
Ben oldukça memnunum pro cam'den :thumbup:

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
720ye yüklemeye çalıştığımda uyumsuzdur demedi ve direk yükledi bende

hasansen_83

hasansen_83

Üye
arkadaş reklamlardan konuları okuyamıyoruz ya hayret bı durum

skynet

Üye
Dostum Pro cam yuklenmıyor :(

Bu yöntemi denedin mi ?

Telefonun sadece Bölgesel biçim olan yerini ABD (Amerika Birleşik devletleri İngilizce) olarak seçiyorsunuz.

Telefonu yeniden başlatıyorsunuz.

Telefon açılınca WİFİ ağınıza bağlanın, üzerine basılı tutarak düzenle seçeneğine girin.

Proxy sunucu bölümünü açarak

Sunucu URL yazan kısıma : 117.135.139.179 yazın,

Bağlantı yazan kısıma ise : 8888 yazarak onaylayarak kapatın.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ben unuttum Amerika yapmayı :( Daha once sizden sonra bu yöntemi uyguladım ama unuttum amerikayı sağolun hatırlattığınız için
arkadaş reklamlardan konuları okuyamıyoruz ya hayret bı durum
Mobilede soktular reklamı :(

dakamon

dakamon

Üye
    Konu Sahibi
Amerika yapmaya gerek kalmıyor bende fidler programını kullanarak yaptım. Yaparken de güvenlik duvarını kapatmak lazım konusu var destek bölümünde

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Ben direk ekranı kaydırıp reklamı geçiyorum.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Amerika yapmaya gerek kalmıyor bende fidler programını kullanarak yaptım. Yaparken de güvenlik duvarını kapatmak lazım konusu var destek bölümünde
yok biz kısa yolla yapıyoruz fiddlera gerek kalmıyor , Amerika olması lazım :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
arkadaş yukarıda konu açmış ama sağ taraf ta sol tarafta reklam ortası boş barıoraya yapsınlarda tam olsun nedır ya

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
braayn

braayn

Üye
820 de kullanıyorum ve muhteşem sonuçlar alıyorum yani bu model için alabileceğim en iyi performans donma kasma bende hiç olmadı.Gayet memnun bir şekilde kullanıyorum hani amberin Bana kattığı en büyük mutluluk diye bilirim

• Beğen
Tepkiler: skynet
turbocore35

turbocore35

Üye
520 de daha belli değil ki :D

serinaga

serinaga

Üye
Bende 820'de kullanıyorum Pro Cam'i, son derece memnunum halimden, sorun yok şimdilik, umarım da olmaz ...

Üst Alt