Preston ve diğer samsunglara wıdget yüklenimi (resimli anlatım) güncellendi [ 23 ağustos 2010 ]

Sponsorlu Bağlantılar

e_memet88

e_memet88

Üye
Tebrikler güzel çalışma ve güzel paylaşım ellerine ve emeğine sağlık
Üstad...

Saygılar...

ümit bükülmez

Üye
güzel paylaşım teşekkürler MONTE me deniyorum şu an

juntle

juntle

Üye
Samsung monte de 7 klasör var. Ben 7. klasörün içerigi sildim ve "dünya saatleri" diye bir widget'in dosyalarını yükledim. Telefonu yeniden başlattım. Twitter vidgeti "isim twitter olarak kalmış, simgesi degişmiş ve açınca dünya saatleri widget'i çalışıyor"
Buradaki isim neden degişmedi acaba?
Bide her klasörün içerigini silip sadece 1 tane widget mi yükleyecegiz?
Saygılar...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
evet içeriğinde sadece 1 widgete ait dosyalar vardır. Eğer eski haline alacaksan telefonu fabrika ayarına çevir. Bir widget için bir dosya bar fazla dosya atmayaın :oke:

juntle

juntle

Üye
Arkadaşların çalışmalarına saygısızlık etmek gibi bi niyetim yok, adamlar emek vermişler, ellerine saglık ama bence hazır widget ler daha kullanışlı... Hem sorunsuz da çalışıyorlar... Bununla ugraşmaya degmez bence... Yani bu yolu izlemek yerine HTLM formatını kullanmak daha mantıklı gibi geliyor...
Saygılar...

yesill4

Üye
Bazı widgetlerin içeriği ile oynayarak Cep hürriyet sayfasına ulaşan widget yaptım, umuyorum bu tarz uygulamaları hep Iphone telefonları için yapanlara örnek olur.

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
çok haklısın kardeşim. Samsung süper telefon. O resimde gördüğün telefon benim ve onu komşuma satıp 5800 aldım ama aldığımada pişmanım bize geldiği zaman telefonu arada alıp kurcalıyorum. Samsung yapıyo abi adamların tek kötü yani ucuz telefon yapıyolar ama hep standart bir yazılım ve kendilerine ait bir güncelleme sitesi yok yapsalar 10 numara olur. LG bile güncelleme yapıyo samsung geçemedi

esrarengiz0658

Üye
bnm telde 4 dosya var 6 deil 4 dosyanın içinide silsem olur mu?:off:

delamar

delamar

Üye
Arkadaşlar linklerde sorun war 404 hatası veriyo

sevecenkral

Üye
m8800 samsung icin nasıl yukleniyo bilen var mııı yardım lütfen

servet001

Üye
Sağol kardeş deneyeceğim

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Teşekkürler.Samsung star wifi ye htc widgetleri fln yükleyebiliyormuyuz bide benim telefonun widget klasöründe 28 tane dosya var napmalıyım :)

zafersword

Üye
ben bu programla kök dosyaları görebiliyorum ama ne içine dosya atabiliyorum nede istediğim dosyayı silebiliyorum hiç birini yaptırtmıyor uyarı veriyor bunu nasıl çözerim birde telefopnum bozulmuştu garantisi var diye yaptırmaya götürdüm bu kezde telefon her açılıp kapandığında turkcell reklamı yapıyor bunu nasil silebilirim

crazysevo

crazysevo

Üye
Yaw arkadaş çoğu şeyleri download ederken hata raporu verıyo nasıl düzelticem bunu ua bi tek htc clock oldu.

bloodmoney8x1

bloodmoney8x1

Üye
tesekkur.her samsungda olurmu?

mrt-06

mrt-06

Üye
kardeş benimki s5233w olurmu........

Pianist07

Pianist07

Üye
-Reserve.. deneyeceğim :)

msnnsm

Üye
Kardeş telefona bağlanıyorum ama hiç dosya gözükmüyor nedense :S

POYRAZERD

Üye
ya çok sagol ama burada siteye erişilemiyor yasak felan diyor yardımcı olabilirmisiniz =(

göktuğ..

göktuğ..

Üye
dosyaları bilgisayardan atarken hata veriyor

Üst Alt