Preston ve diğer samsunglara wıdget yüklenimi (resimli anlatım) güncellendi [ 23 ağustos 2010 ]

Sponsorlu Bağlantılar

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İLK ÖNCE TELEFONU BAĞLA (PC SUITE MODUNA) SONRA TKFILE PRO. AÇ SETTINGE GIR PORT YAZAN YERI AYARLA (KARŞISI BOŞ OLAN YERDE COM3 VEYA HERHAGİ BİR PORT NO'YU SEÇ) SONRA TELİ ÇIKARIP YENDEN BAĞLA CONNECT DE TAMAMDIR. DİĞER AYARLARI ELLEME :oke:

kivana

kivana

Üye
İLK ÖNCE TELEFONU BAĞLA (PC SUITE MODUNA) SONRA TKFILE PRO. AÇ SETTINGE GIR PORT YAZAN YERI AYARLA (KARŞISI BOŞ OLAN YERDE COM3 VEYA HERHAGİ BİR PORT NO'YU SEÇ) SONRA TELİ ÇIKARIP YENDEN BAĞLA CONNECT DE TAMAMDIR. DİĞER AYARLARI ELLEME :oke:

Kardeş adım adım resimle anlatayım ne yaptığımı teli bağladım pc suite modunda açtım ... sonra tk file ı açtım connect demeden (ki deyince zaten setting deki COMa tıklanmıyor) setting/COM a tıklıyorum aşşağıdaki resimdeki gibi

sonrasında dediğim gibi bir ekran çıkıyor aşşağıdaki resimdeki gibi

bu ekranda hiç bir düzenleme yapmadan ok deyince warning diye hata veriyor. portun karşısındaki ok a tıklayınca karşısı boş zaten ... klavye ile COM3 yazdım ok dedim sonra teli çıkardım geri taktım connect dedim yine olmadı ... ben bi yerde bi eksiklik yapıyorum ama tam olarak neresi bilemedim

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
telefonun bağlıyken settingte com ayarına girince port'un karşısındaki oka bas orada com numarası çıkar ona tıkla normal elinle yazmıcaksın.

kivana

kivana

Üye
o dediğin ok a tıklayınca hiç bişey çıkmıyor bende :) sorunu bulduk sanıyorum ... yani ya oraya elle bişeyler yazıcam ya da boş kalıcak ora ... caps koyabilirim istersen ama anlatabildim sanıyorum ...

acaba bu tk file explorer benim samsung star ile uyumlu mu değil ? uyum problemi ise sorun belki uyumlu tk file da o kısım boş çıkmaz bende

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
peki samsung pc studio yüklümü.eğer yüklüyse telefonu görüyormu

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
teşekkürler

kivana

kivana

Üye
peki samsung pc studio yüklümü.eğer yüklüyse telefonu görüyormu

pc studyo yüklü ... telefonu görüyorum evet pc studioda ... star wifi si olup da yapabilen varmı acaba yaf ...

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
bunu yapabilmek için patchli olması lazım telin

ozgur2183

Üye
ya bende dediğini yaptım m8800 pixon a ama telefonda widgetleri gördü ama açmadı kurmadı

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
biziim modifiye patchler sana vereyim bir kaç tane bunu yapınca teli zınk görüyo patch bizim grup msnesini ekle anlatayım

kivana

kivana

Üye
biziim modifiye patchler sana vereyim bir kaç tane bunu yapınca teli zınk görüyo patch bizim grup msnesini ekle anlatayım

kardeş msni ekledim ... arkadaşların bazılarıyla da havadan sudan sohbet güzel oldu ... neyse bu port sorununu yabancı sitelerde gezinirken buldum ... port un karşı tarafı boş gözüküyor demiştim tk file da ... COM1 den COM17 ye kadar elle yazıp connect deyip denemek gerekiyormuş ... COM5 de telefon dosyalarını görebildim ... bakalım widget yükleme olayını da ilerleyen saatlerde deneyeceğim ... emeğine sağlık

emeğine sağlık teşefonumun içinde özgürce dolaşabiliyorum şimdi ... fakat sanıyorum benim telden kaynaklı bir durum var ... jasmine klasörünün içinde 2 tane dosya var sendeki gibi 6 değil :) dolayısıyla bu ikisinin içini silip 2şer 2 şer deniyebileceğim sanıyorum ... tabi kesin eminsen içine yeni klasör atamayacağımızdan ? sağolasın kolay gelsin ... teşekkür de ettim ayrıca helal olsun ;)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kardeş msni ekledim ... arkadaşların bazılarıyla da havadan sudan sohbet güzel oldu ... neyse bu port sorununu yabancı sitelerde gezinirken buldum ... port un karşı tarafı boş gözüküyor demiştim tk file da ... COM1 den COM17 ye kadar elle yazıp connect deyip denemek gerekiyormuş ... COM5 de telefon dosyalarını görebildim ... bakalım widget yükleme olayını da ilerleyen saatlerde deneyeceğim ... emeğine sağlık

emeğine sağlık teşefonumun içinde özgürce dolaşabiliyorum şimdi ... fakat sanıyorum benim telden kaynaklı bir durum var ... jasmine klasörünün içinde 2 tane dosya var sendeki gibi 6 değil :) dolayısıyla bu ikisinin içini silip 2şer 2 şer deniyebileceğim sanıyorum ... tabi kesin eminsen içine yeni klasör atamayacağımızdan ? sağolasın kolay gelsin ... teşekkür de ettim ayrıca helal olsun ;)
kardeşim senin için sevindim kolay gelsin + com'u gözükmeyenler içinde yardımcı oldun :oke:

kivana

kivana

Üye
kardeşim senin için sevindim kolay gelsin + com'u gözükmeyenler içinde yardımcı oldun :oke:

kardeş amaç bilgi paylaşımı sonuçta ;) bugün ben bişey bulurum yarın sen öbür gün başkası :) bu arada konuya ekleyebilirsen com olayını ekle belki yorumların arasında kaynar. Tekrar tekrar sorulma durumu olmaz hem.

bu arada telin içinde dolanırken games klasörünü buldum :D şu kilitli oyunları kaldırim dedim ve sildim fakat telefonda oyunlar bölümünde hala oyunlar gözüküyor ama tıklayınca java hatası diyor :D neyse zaten bitirmiştim önceden o oyunları ...

bu arada nedense widgets ın içindeki 2 klasörün içini silemiyorum sürekli tk file prosu hata veriyor ve kapanıyor ... 3. klasör oluşturdum içine (oluşturabildim yani ) de zar zor bir widgetin dosyalarını attım ( tek tek attım dosyaları çünkü pro yine hata verdi nedense ) teli kapatıp açtım fakat widget eklenmedi ... şimdi şu 1. ve 2. klasörün içini silmeyi denicem bakalım hayırlısı artık

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kardeşim konudada yazmıştım eğer widget bölümünde 2 veya 6 klasör var diyelim. 3. klasör veya 7. klasör açınca widget görünmez telefonun patchli olmadığı için widget klasörüde az benim tel patchli yani yazılımında önceden widget yüklü olduğu için 6 tane klasör var

birde konuya yazıyorum verdiğin bilgiyi :oke:

kivana

kivana

Üye
kardeşim konudada yazmıştım eğer widget bölümünde 2 veya 6 klasör var diyelim. 3. klasör veya 7. klasör açınca widget görünmez telefonun patchli olmadığı için widget klasörüde az benim tel patchli yani yazılımında önceden widget yüklü olduğu için 6 tane klasör var

birde konuya yazıyorum verdiğin bilgiyi :oke:

hımm valla baya denedim ama o iki dosyanın içini silemedim bi türlü ... yeni yaptığım klasörlerde gözükmedi ... neyse ilerleyen günlerde kurcalarım biraz daha :) kolay gelsin

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim

cellatm

cellatm

Üye
WIDGETLER ALINTIDIR

LİNK:

YENİ EKLENENLER

TAZE WIDGETLER - 1 -

DOWNLOAD

WIDGETLER - 2 -

DOWNLOAD

linklere bir bakarmısın

omer199393

Üye
eline sağlık

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Bende Monte var pc bağlantısı seçeneğinde pc studio yok kies var ne yapmam lazım

Üst Alt