Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
Aşağıda arkadaşımızın anlattığı yöntemi iphonede denedim ve iphone 4s ios 6 yüklü cihazıma NFS mos wanted , shazam ve iphoto uygulamalarını sorunsuzca kurdum jailbreakı çıkarmayıp bize nispet gibi resimler yayınlayan hackerlara gelsin bu konu

Resimli Anlatım:

NOT:

Uygulama yükleyip iTunes ile senkronize yapan arkadaslar dert etmeyin restore etmeye gerek yok avuç içinde elma olan kısma gidin en sağ yukarıdaki yeri tıklayın ve bekleyin bir daha Apple Id sormayacak.

ben avuç içinde elma olan yeri bulamadım ya nerden gireceğiz tam olarak buna ?

Abstract_Loco

Üye
benim buradan indirdiğim pp25 ile resimlerde ki aynı değil ya o elin içindeki elma olan yerden sonra gelen mavi yer yok bende resime göre olan yere tıklıyorum bekliyo ondan sonra çarpı geliyo hata sesi geliyo :( bana bi yardım hiç birşey açılmaz oldu :((

silivriserdar

silivriserdar

Üye
benim buradan indirdiğim pp25 ile resimlerde ki aynı değil ya o elin içindeki elma olan yerden sonra gelen mavi yer yok bende resime göre olan yere tıklıyorum bekliyo ondan sonra çarpı geliyo hata sesi geliyo :( bana bi yardım hiç birşey açılmaz oldu :((
Güncelleme oldu o yüzden değişti elinde elma olan bir eş bar dikkatli bak ona tıkla sonra en sağda anahtar şeklinde işaret var ona tıkla ve bekle hiç birşey yapma düzelir.

Abstract_Loco

Üye
Güncelleme oldu o yüzden değişti elinde elma olan bir eş bar dikkatli bak ona tıkla sonra en sağda anahtar şeklinde işaret var ona tıkla ve bekle hiç birşey yapma düzelir.

tamamdır hocam aynen o mavi yere denk gelen yerde kenarında kırmızı küçük bi anahtar gibi simge olan yere tıkladım bekliyo bekliyo sonra hata ekranı geliyo çince bi yazı işte komple hep yeri en ortasında sadece itunes yazıyo ıngilizce olan tek kısım o.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
tamamdır hocam aynen o mavi yere denk gelen yerde kenarında kırmızı küçük bi anahtar gibi simge olan yere tıkladım bekliyo bekliyo sonra hata ekranı geliyo çince bi yazı işte komple hep yeri en ortasında sadece itunes yazıyo ıngilizce olan tek kısım o.
O işlem yapılırken telefon ile bir işlem yapılmaması gerek. Olmadı ise tekrar pp25 ile indirdiğin uygulamaları tekrar yükle.

Abstract_Loco

Üye
O işlem yapılırken telefon ile bir işlem yapılmaması gerek. Olmadı ise tekrar pp25 ile indirdiğin uygulamaları tekrar yükle.

yok cihazdan herhangi bi işlem yapmıyorum zaten uygulamaları da kaldırıp geri yükledim oradan aynı şekilde açmadan o yere tıklıyorum aynı ekran geliyo. O değil itunesi bile sildim ben bozulmasın diye acaba oradan birşey falan mı ayarlamam gerekiyor ki ?birde normal açılırken hiç bi şekilde itunese girmedim ben kendi kendine kapanmaya başladı. App store da mı girmememiz lazımdı acaba durduk yere bozuldu ya.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
yok cihazdan herhangi bi işlem yapmıyorum zaten uygulamaları da kaldırıp geri yükledim oradan aynı şekilde açmadan o yere tıklıyorum aynı ekran geliyo. O değil itunesi bile sildim ben bozulmasın diye acaba oradan birşey falan mı ayarlamam gerekiyor ki ?birde normal açılırken hiç bi şekilde itunese girmedim ben kendi kendine kapanmaya başladı. App store da mı girmememiz lazımdı acaba durduk yere bozuldu ya.
Zaten iTunes ile eş zamanlama kapalı olacak yoksa pp25'den yüklediğin uygulamalar çalışmaz. Bide vshare var oradan yükle orada güzel. Tel ne senin hangi sürümdesin.

Abstract_Loco

Üye
vshare nasıl birşey ne yükleyeceğim oradan anlamadım. Eş zamanlama kapalıydı ama bi daha denerim . Bende ipod var 4.nesil .

Abstract_Loco

Üye
Telefonun jb ise cydia'dan yükle.

yok jb yapmadım onu beceremem diye. Bu kolay geldi yapayım dedim oldu ilk başta sonradan sıkıntı oldu. Şimdi benim anlamadığım olay su itunes dışında app store girince de mi bozuluyor uygulamalar. Birde herşeyi baştan yapmak istesek cihazı sıfırlayıp bu uygulamaların yedeğini geri yüklesem i toolstan kayıtları silinir mi ?Ben i tunesten eş zamanlamayı kapattım mı hatırlamıyorum eğer kapatmadıysam o yüzden geliyor olabilir mi bu hata ekranı ?tamamdır çözdüm olayı. Eş zamanlamayı kapatmak gerek. Yalnız şimdi appstora girince yine aynı şey olacak mı onu anlamadım.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Yok Apple Store'ye gene gir ama eş zamanlamayı iptal et öyle gir.

Abstract_Loco

Üye
tamamdır. Pp 25 ten indirdiğimiz bütün uygulamalara bu avuç içindeki elma olan yerden tıklamak lazım ama değil mi ondan sonra sıkıntı olmaz.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
tamamdır. Pp 25 ten indirdiğimiz bütün uygulamalara bu avuç içindeki elma olan yerden tıklamak lazım ama değil mi ondan sonra sıkıntı olmaz.
Aynen sıkıntı olmaz. Ama sadece pp25 uygulamalarını pp25'den güncelle. Apple Store uygulamalarını Apple Store ile güncelle ama eş zamanlama yapmadan iTools içine at öyle güncelle.

Abstract_Loco

Üye
nasıl yani eş zamanlama derken normal app storeden girdiğim zaman güncelleme işareti olursa direk oradan yapmayayım mı ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
nasıl yani eş zamanlama derken normal app storeden girdiğim zaman güncelleme işareti olursa direk oradan yapmayayım mı ?
Oradan güncelleme yap ama eş zamanlama yapmadan uygulamayı tut güncelleme yaptığın uygulamayı iTools içine bırak. Mesela pp25'den indirdiğin uygulamaları sadece pp25 ile yap. Apple Store ile indirdiğin uygulamaları Apple Store ile yap ama Apple Store ile eş zamanla yapmayacağın için güncellediğin uygulamayı mouse ile tut iTools içine uygulamaların olduğu yere at. Bu kadar aslında çok kısa ama anlaman için detaylı yazdım.

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco

Abstract_Loco

Üye
eyvallah hocam sağolasında, şimdi eşzamanlamayı kapattım zaten appstoredan güncelleme yaparsam eş zamanlama geri mi açılır onu merak ediyorum anlamadığım nokta o yani. Appstoredan indirdiklerini oradan güncelle dedin ama sonra itoolsa bu oradan güncelle diyorsun. Orada kafam karışıyo işte benim

silivriserdar

silivriserdar

Üye
eyvallah hocam sağolasında, şimdi eşzamanlamayı kapattım zaten appstoredan güncelleme yaparsam eş zamanlama geri mi açılır onu merak ediyorum anlamadığım nokta o yani. Appstoredan indirdiklerini oradan güncelle dedin ama sonra itoolsa bu oradan güncelle diyorsun. Orada kafam karışıyo işte benim
Eş zamanlamayı kapat kendi açılmaz. Sen açmazsan iTools var dimi sende program pc'ye yüklü yoksa bile onu kur. Apple Store ile güncelle uygulamaları ama iTunes ile telefona atma iTools ile at güncellenen uygulamaları.

Abstract_Loco

Üye
:D hocam küfretme ama daha yeniyim ben yine anlamadım :D appstoredan güncellediğim uygulamalar herhangi bi yere atmadan güncelleniyor zaten :) itunese falan girmiyorum ki ben güncellerken :) itools yüklü bilgisayarımda ama benim beyin yandı ya ne karışık işler bunlar :) :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
:D hocam küfretme ama daha yeniyim ben yine anlamadım :D appstoredan güncellediğim uygulamalar herhangi bi yere atmadan güncelleniyor zaten :) itunese falan girmiyorum ki ben güncellerken :) itools yüklü bilgisayarımda ama benim beyin yandı ya ne karışık işler bunlar :) :)
Şimdi Apple Store'ye tel ile girersen güncellersen gene sorun çıkmaz. Ben pc üzerinden güncelleme yaptığını düşünerek söyledim. Yani pc üzerinden iTunes ile güncelleme yaparsan iTools onun için gerekli diye söyledim. Ayrıca iPhone varsa jealbreak mutlaka yap. Çünkü çok daha güzel bir kullanım ve cydia Store gibi bir mağazaya sahip oluyorsun. Jb yapacaksan yada yapmak istersen iPhone bölümünde var.

Üst Alt