POWERVR,ADRENO,TEGRA2,MALİ ne demek ?

Sponsorlu Bağlantılar

cortex47

cortex47

Üye
Saydıklarınız chipset DEĞİLLER. Saydıklarınız chipsetlerin içinde bulunan GPU (grafik işlemci)'lar.

mürteza16

mürteza16

Üye
GPU (işlemci) demek.

br1903

br1903

Üye
beyler bilgi yanlış her grafik işlemcisi adreno olsun power vr olsun her oyun bu saydıklarınıza uyar sadece kasma olur tabı bu kasmalar hangı model oldgunada baglı

kaplanser

kaplanser

Üye
Sony xperia z nedir? ?

hospiti

hospiti

Üye
xperia Zhocam Z ye ne gerekli peki Half Life 2 icin

ahmedeksi

Üye
Discovery nin ne peki bwyler

LloydTr

LloydTr

Üye
Benim tabletim Casper via t41 ben ne kullanmalıyım?

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sizin tabletiniz intel hd gpu ya sahiptir . Intel android cihazlarda az kullanılan işlemci ve gpudur. Bu yüzden öncelikle android sürümüne dikkat etmenizi öneririm. Bence pek fark etmez . Adreno , mali vs farkı sizin için .
İlk defa bu konuda denk geliyorum böyle bir mevzuya . Günümüzde oyunlarda böyle bir ayrım kalmadığını düşünüyorum . Çünkü yapımcılar apk dosyalarının içine tüm gpular için gerekli kodları yerleştirmişlerdir gibi geliyor bana . Çok özel olarak yapılan oyunlar vs hariç tabiki .
@Buğra reis aydınlat bizi fener tut bize .

Buğra

Buğra

Admin
Sizin tabletiniz intel hd gpu ya sahiptir . Intel android cihazlarda az kullanılan işlemci ve gpudur. Bu yüzden öncelikle android sürümüne dikkat etmenizi öneririm. Bence pek fark etmez . Adreno , mali vs farkı sizin için .
İlk defa bu konuda denk geliyorum böyle bir mevzuya . Günümüzde oyunlarda böyle bir ayrım kalmadığını düşünüyorum . Çünkü yapımcılar apk dosyalarının içine tüm gpular için gerekli kodları yerleştirmişlerdir gibi geliyor bana . Çok özel olarak yapılan oyunlar vs hariç tabiki .
son dönemlerde pek grafik kartı ayrımı olmuyor oyunlarda. Intel işlemcili cihazlarda powerVR gpu kullanılıyor genelde powervr indirmesi yeterli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
LloydTr

LloydTr

Üye
Hemen verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt