POWERVR,ADRENO,TEGRA2,MALİ ne demek ?

Sponsorlu Bağlantılar

asdf1907

Üye
    Konu Sahibi
POWERVR,ADRENO,TEGRA2,MALİ ne demek ?
POWERVR,ADRENO,TEGRA2,MALİ ne demek ? htc sensation kullanıcıyım fakat oyunları bunlara gore upload etmısler ne yapmam gerekıyor ?

• Beğen
Tepkiler: ahmedeksi

senam38

Üye
sensation adreno 220 kullanıyor sen adreno oyunlarını indireceksin kardeş bunlar intel amd gibi işlemci grafik cipleridir mesele bu

MezraL123

MezraL123

Üye
Saydıkların çipsetlerdir. Powervr nexusta adreno sensationda tegra 2 optimus 2x motorola artix 4g gibi biçok cihazda mali ise galaxy s2de bulunur. Farklı markaların çipsetleri olduğu için her oyun hepsinde çalışmaz. Kendi telefonun için olan yani adreno için olan oyunları yüklemen gerekir.

sharmrock

sharmrock

Üye
peki galaxy ace ne destekler

ozgur_473

Üye
Peki galaxy mini icin ne onu biliyormusun?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Mali - Samsung Galaxy S 2
PowerVR - Samsung Galaxy S
Tegra 2 - Samsung Galaxy R
Adreno - Samsung Galaxy Mini, Gio, Ace, Fit

Galaxy lerde bildiğim bu kadar

ozgur_473

Üye
Tesekkurler burdaki bilgi oyun bolumune konu olarak acilbilr cogu kisi kendi chipset modelini bilmiyor cunku

berk2010_2

Üye
Lg Optimus Blackin?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Lg Optimus Blackin?

PowerVR ya konuyu açmaya çalıştım android oyun bölümüne yönetici yetkisi gerekiyor diye bişey yazıyo bi türlüde onaylamadı moderatörle iletişime geçtim cevap bekliyorum liste var elimde herkes rahatlayacak

geneluye

geneluye

Üye
peki şu çok önemli tegra işlemcili telefon böyle başka telefon adı yazılmadan yani böyle root vs yapmadan hangi çipsetleri destekler veya tegra işlemci thd olmayan oyunları da sorunsuz açar mı yardımcı olursanız sevinirim

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
samsung galaxy w ve galaxy s3 için hangileri olur

krrimfnsi

Üye
Samsung Galaxy S Power VR mi ?

zaferiden

Üye
S4 ne peki hocam

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish