PowerMP3 1.20 s60v3 + Tema ve Skin Eklentili (Modifiyeli Sürüm)Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
PowerMP3 1.20 s60v3 + Tema ve Skin Eklentili (Modifiyeli Sürüm)Türkçe
Powermp3 programının 1.20 versiyonudur. foruma baktım ancak bu sürümü göremedim, şayet ikinci kez açtıysam affola. Alıntıdır.
(beğenen arkadaşlar umarım teşekkür butonuna tıklamayı çok görmezler.)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, mashadow61, asd31313131 ve 49 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
teşekkürler..

canfatih42

Üye
emeğinize sağlık, teşekkürler. güzel uygulama. 1.17 sürümünü kullanıyordum, bu daha güzel olacak inşaallah

dayi434

dayi434

Üye
bende deneyeceğim süper program.. En kolay ve en kullanışlı olanı bence Power Mp3.. Teşekkür ederim :d:

--------------- Ekleme ---------------

deneyeceğim derken bu sürümü kastettim ;) aktif olarak zaten ben sadece bu programı kullanıyorum yani.. tavsiye de ederim :)

sametx

sametx

Üye
teşekkürler paylaşım için ama sertifika sorunu cıktı :S ne yapmalıyım ?

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
sertifika maalesef evet, ya telefonumuz hackli olacak, ya da sertifika veren sitelerden telefon imei numarasını vererek sertifika alabilirsiniz ki bu da malum biraz risklidir.

swat882

Üye
arkdaşım ben temayı siyah yaptım sonra power mp3 e girdiğimde ekran simsiyah kalıyor..nasıl çalıştıracağım programı

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşım ben temayı siyah yaptım sonra power mp3 e girdiğimde ekran simsiyah kalıyor..nasıl çalıştıracağım programı

Programı ben ekledim, ancak şunu söylemeliyim, telefonum 5800. programı bulup telefonuma ilk kurduğumda hiç açılmadı. daha sonra modifiyeli fw geçmiştim telefona. bu işlemden sonra bu programı yükleyince problemsiz açıldı, açıldıktan sonra da temalarında problem yaşamadım. şu an hata almıyorum telefonumda.

swat882

Üye
saol dostum bilgi için

henes_42

henes_42

Üye
    Konu Sahibi
saol dostum bilgi için
rica ederim.

ancak akşam tekrar diğer telefonda yaptığım incelemede şunu gördüm. bu programın eski versiyonu yüklü ise, onu kaldırmadan bunu üzerine yükleyince hiç açmıyor, önce eski sürümü kaldırarak sonra bu yüklendiği zaman sorun vermedi.
(genel bir bilgi idi.)

turkofatih

Üye
Arkadaşlar benim tlf hacklı ama bende kuramıyorum daha önceden kullanıyordum ama bu sefer beyaz ekran çıkıo çalışmıyor yardım edermisiniz lütfen

justlive4life

Üye
önceki sürü mü kaldırıp yükledin değil mi? uyarmışlarda.

turkofatih

Üye
evet eski sürümü kaldırdım hatta yenisini sertifikalandırdım ama yinede olmuyor ne yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
s60v3 yazmış ama s60v5de deneyen varmı?

Edit: s60v3 için arkadaşlar. Çünkü arayüz dosyalarını biraz karıştırınca pnglerin boyutlarının 240x320 olduğunu gördüm. Yani s60v3. Sanırım konu yanlış yerde

bulentcan91

bulentcan91

Üye
teşekkürler. güzel uygulama.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
s60v3 yazmış ama s60v5de deneyen varmı?

Edit: s60v3 için arkadaşlar. Çünkü arayüz dosyalarını biraz karıştırınca pnglerin boyutlarının 240x320 olduğunu gördüm. Yani s60v3. Sanırım konu yanlış yerde

eveT 5800 da denedim.yükLüyor ama programı açınca simsiyah ekranda kaLıyor :)

mod arkadaşLar gerekLi yere TaşıyacakTır...

kerim5534

kerim5534

Üye
Tesekkur

34tango

34tango

Üye
siyah ekran kalıyor program açılmıyor

mangdaşire

mangdaşire

Üye
5800 a olmuyo of gene boşuna kotadan gittti:off::off: