MobiFactor PowerMp3 v1.17 Unsigned Türkçe

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
MobiFactor PowerMp3 v.1 17 versiyonu.:pro:Proğram unisigned olduğu için cihazınız hackli değil ise proğramı signed yapıp yüklemelisiniz.Tabii hacli ise direkt kurulum yapılabilir.!;)
:megafon:
Teşekkür butonuna tıklamayı unutmazsak çok sevinirim;)İyi Forumlar:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: polis56, ortuk, wildbest ve 59 diğerleri
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: ortuk
MCU_91

MCU_91

Üye
Diğer sürümlerde böyle bişey yoktu niye unsıgned bu :( hayrına biri sertifikalandırıp koyarsa siteye cok sevinirim :islik şimdiden tesekkurler :)

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
cihazı hackLeyip yükLeyebiLirsiniz :)

TeşekkürLer.:oke:

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Nokia n79 da sorunsuz kullanıorum kanka elıne koluna sağlık gene süper calısma olmus wallahi sertfıka fılan ıstemıo cihazım hackli degıl zaten hacklenmıo biliosunuz by:oke:

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n79 da sorunsuz kullanıorum kanka elıne koluna sağlık gene süper calısma olmus wallahi sertfıka fılan ıstemıo cihazım hackli degıl zaten hacklenmıo biliosunuz by:oke:
Ortağım işine yaradıysa ne mutlu:oke:Rica ederim..;)

habbuj

habbuj

Üye
sağol

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..;)

melih43

melih43

Üye
TeşekkürLer :oke:

MCU_91

MCU_91

Üye
Arkadaşlar ben programı orjınal sıtesınden ındırdım . Fakat register kodu ıstıyo. Bana kod konusunda yardımcı olabılecek bırı var mı ???:pro:

mustafa_18

Üye
kardeş bunu n70 de çalışanın yapabilirmisiniz :mahcup:

kemal21

kemal21

Üye
bence ttpod daha iyi

__black__

__black__

Üye
yaw arkadaş bu sertifika hatası beni mahfetti hiç bişey yükleyemiyorum

bulentba

bulentba

Üye
saol

yakuzaaa

Üye
Sağol kardeşim güzel paylaşım

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim:pro:

GkHnZn

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz kaliteli bir ekolayzer ayarı var mı? Bende ses çok tiz geliyor rock ekolayzerında. "s ve ş ler" çok sırıtıyor.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt