powerbank önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ankarada iseniz ulus'a uğramalısınız. İstanbul'u bilmiyorum.
Orada bilindik esnaftan almakta yarar var.
Diğer yandan da diyelim ki üzerinde 16.000 Mah yazıyor.
Bu durumda en fazla 5-6 bin Mah'ını kullanabilirsiniz..
16.000 Mah tan aşağıda olanları almaya gerek yok.
Geçen sene Ankara da bu dediğimi 60.-TL almıştım. Tanıdık bir esnaf verdi. Şimdiye kadar memnuniyetsizliğim olmadı.
En güzel tarafıda güneş enerjisiyle dolması..
Bu arada dikkat edilecekler:
1- Elektrikle de şarj olabilir özelliğinin olması
2- Piyasa ve kullanıcı yorumlarının durumuna bakılması
3- İki telefonu aynı anda şarj edebilir özellikli olması

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Bunu alın ve kafanız rahat olsun.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Ankarada iseniz ulus'a uğramalısınız. İstanbul'u bilmiyorum.
Orada bilindik esnaftan almakta yarar var.
Diğer yandan da diyelim ki üzerinde 16.000 Mah yazıyor.
Bu durumda en fazla 5-6 bin Mah'ını kullanabilirsiniz..
16.000 Mah tan aşağıda olanları almaya gerek yok.
Geçen sene Ankara da bu dediğimi 60.-TL almıştım. Tanıdık bir esnaf verdi. Şimdiye kadar memnuniyetsizliğim olmadı.
En güzel tarafıda güneş enerjisiyle dolması..
Bu arada dikkat edilecekler:
1- Elektrikle de şarj olabilir özelliğinin olması
2- Piyasa ve kullanıcı yorumlarının durumuna bakılması
3- İki telefonu aynı anda şarj edebilir özellikli olması

O fiyata yine iyi almışsınız güneş enerjilide fena deyil koy güneş altına dolsun çok avantajlı hatta muhteşem

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Güneş enerjili mantıksız, pil bu patlama riski var, güneş sayesinde cok isinacktir. Arkadaşın yukarı da yazdığı verim ise cok az. Ben o verimin daha fazlasını 10 bin likte alıyorum.

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Bunu alın ve kafanız rahat olsun.

Düşüncem güneş enerji powerbanka dönüyor gibi ama güneş enerjili nekadar sağlamdır onu bilemiyorum
Güneş enerjili mantıksız, pil bu patlama riski var, güneş sayesinde cok isinacktir. Arkadaşın yukarı da yazdığı verim ise cok az. Ben o verimin daha fazlasını 10 bin likte alıyorum.
Doğru güneş altında olduğu için ısınmadan dolayı patlama riski var bak bunu düşünemedim. Haklısın.

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar powerbankın 1. modelini aldım okadarda abartılacak bir büyüklüğü yok çok zarif bir yapısı var ürün orjinalliğini test ettim orjinal .:spr Ürün üstünde 4 ışık var birinci ışık zaten hiç sonmüyor geriye kalan 3 ışık 6 şar saatte doluyor bilerek yavaş şarj bataryası aldım çünkü ısınma sorunu olmuyor. ürün çok kaliteli yanına 2 adet usb beyaz led lamba sipariş verdim ürün her daim çok işime yarıyor iyiki almışım diyorum :yuruyardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim :anlas:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Evet arkadaşlar powerbankın 1. modelini aldım okadarda abartılacak bir büyüklüğü yok çok zarif bir yapısı var ürün orjinalliğini test ettim orjinal .:spr Ürün üstünde 4 ışık var birinci ışık zaten hiç sonmüyor geriye kalan 3 ışık 6 şar saatte doluyor bilerek yavaş şarj bataryası aldım çünkü ısınma sorunu olmuyor. ürün çok kaliteli yanına 2 adet usb beyaz led lamba sipariş verdim ürün her daim çok işime yarıyor iyiki almışım diyorum :yuruyardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim :anlas:
:rica:
:bigstar:

• Beğen

technogamer2345

Üye
Hocam o yeni nesil olanı al kafan rahat etsin bunun sorusu olmazki 20K mah zaten elektrikler kesilir evi bağlarsın :D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve TheNightMare.
minoo

minoo

Üye
Asus zenpower :D

• Beğen
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
ttech in 10000lik olanı carrefourda 60 tl civarı bence onu al . başka yerlerde 100 tl

Üst Alt