Power tuşu kısayol


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kelshey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonuma format attıkdan sonra bir çok uygulamam gitti malesef şimdi bulamıyorm

Güç tuşu kısayol diye bi uygulama arıyorum bilen yardım edebilirmi ?
 

kelshey

Üye
    Konu Sahibi
evet mesut o
teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
grosmall

grosmall

Üye


evet dostum da konu sahibi beğenmemiş
hızlı olduğun için beğenmemiş bırakacaktın o uygulamayı biraz arayacaktı ki aramış bulamamış o zaman senin uygulamaları kabul edecekti:naughty:
 
asigsasi

asigsasi

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt