Pnht'den beklenen port Nokia C6 V20.0.041 Firmware ported to Nokia 5800 V52.0.007

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Güzel fakat tuş ışıkları düzelmemiş. Menü ışığı yine kafasına göre parlıyo azalıyo. onun haricinde süper hızlı bi fw. Bi arkadaş üstte bahsetmiş her yeri imzalı orjinalliği bozulmuş fwleri sevmiyorum diye bu benim içinde geçerliydi. herşey yerli yerinde süper. türkçeleştiren arkadaşada ayrıyetten teşekkür ederim
Ayarlar - telefon - bildirim ışıkları - beklemede ışığı - kapalı

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

bbkr630

bbkr630

Üye
bende XM tuşu çalışmadı nedense bide keşke oyunlar simgesi(klasörü) olsaydı menü çok dağınık

khytr89

khytr89

Üye
Ayarlar - telefon - bildirim ışıkları - beklemede ışığı - kapalı

:kop: o kadarda cahil değilim yaw. ben telefonun ekran ışığını en sönüğe getiririm hep.Bu menü tuşuylada doğrudan alakalı. menüde dolaşırken çok olmasada arada en parlak düzeye çıkıyor tuşun ışığı üstüne basınca tekrar eski haline dönüyor.

Bunu kastetmek istemiştim ama sabah sabah iyi güldürdün çok sağol :oke:
----------------------------

Bi sorum daha olacak acaba imelo programını 5800 ın kendi müzik çalarını silip, müzikden (hani şu radyo nun v.s nin olduğu yerden) çalıştımayı başarabilir miyiz? (orjinal gibi durmasını istiyorum sanırım n8 in müzik çalarıda imelo gibi) tabiki imelo programınada biraz çeki düzen vermek lazım.lisanslamak ve bşlangıçta loading yazan yeri yok etmek ya da ne biliyim nokia media center açılıyor gibi bi splashscreen yapmak lazım :d: sanırım çok olmaya başladım :ehe

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
@Hakan-K610i, bunda gülecek bir şey yokki. Olur, insanlık halidir unutmuş, gözünden kaçırmış olabilirsin o ayarı. Yine insanlık halidir, demek istediğin şeyi ben de yanlış anlamış olabilirim. Neyse çok da önemli değil, bahsettiğin olay kronik sorunlarından c6'nın.

Diğer olayı ise biraz üstünde durarak yaparsın. \private\101F4CD2\import\suites\musicsuite\music_matrix_items.xml dosyasına imelo'yu ekleyebilirsin. Müzik çaları da buradaki uygulamayla kaldırabilirsin. Gerisi de sana kalmış. Kolay gelsin.

mertvemert

mertvemert

Üye
1)indirdiğiniz dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 içerisine atın bu klasörü nasıl oluşturacaz programlamı yoksa kendimiz mi

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
kendin oluşturacaksın. açıp dosyaları içine koyduktan sonra iyi kontrol et isimleri felan yanlış olmasın

AlpReis

AlpReis

Üye
Yani yeni klasör yapıp ismini değiştireceksin :)

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
evet

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar fw de kullanıp, kullanmadığınız gereksiz gördüğünüz program isimlerini yazar mısınız rica etsem... fw de ki orjinal programlardan bahsediyorum.

fatih_sniper23

fatih_sniper23

Üye
kardeşim ilk defa cfw yükleyecem nasıl yükleyeceğimi açıklarmısın yardımcı olursan çok sevinirim

fatih_sniper23

fatih_sniper23

Üye
sağolasın kardeşim umarım halledebilirim orda kodlar kısmında nokia 5800 black için kodu biliyor musun

--------------- Ekleme ---------------

nasıl yapılacağını detaylı olarak açıklarsan konu tam olur..

kesinlikle haklısın

fatih_sniper23

fatih_sniper23

Üye
[/B]
nasıl yapılacağını zaten anlattım daha fazla detay istiyorsan biraz araştırma yaparak bulabilirsin. :oke:

yok zaten ben sorunsuz kurdum hallettim kopyala yapıştır şeklindede olsa konu altında kurulum aşaması anlatılsa iyi olabilirdi yinede emeğine sağlık kardeşim(h)(h)

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
tşker

--------------- Ekleme ---------------

tşk

Kurşun Batarya

Kurşun Batarya

Üye
ben yaptım.. çokta güzel oldu inşallah daha güzelleri de gelir :D

İskenDer™

İskenDer™