Pnht'den beklenen port Nokia C6 V20.0.041 Firmware ported to Nokia 5800 V52.0.007

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
Pnht'den beklenen port Nokia C6 V20.0.041 Firmware ported to Nokia 5800 V52.0.007
Beklenen port geldi arkadaşlar...

tr ekli tr t9 ekli dosya;

Orjinal İngilizce Dosyalar;

trdil

rar şifre;
pnht4ever

Detaylar için;

--------------- Ön İzlemeler ---------------

weycells kardeşimden ss;

email widget ss;

--------------- extralar ---------------
hava durumu widgeti için;

rom patcher'ın çalışması için;

yükleme yönergeleri;

1)indirdiğiniz dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 içerisine atın
2) jaf emülatörü açtıktan sonra go diyip BB5 sekmesini tıklayın
3) Normal mode, Factory Set, Manual Flash, Dead USB yi işaretleyin. CRT 308 işaretini kaldırın.
4) Use INI yi işaretleyip gelen ekrandan RM-356 Nokia 5800d-1 i seçin
5)Flash'a basarak işlemi tamamlayın

• Beğen
Tepkiler: 34tango, eldevarhuzun_15, koreay ve 11 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
nasıl yapılacağını detaylı olarak açıklarsan konu tam olur..

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Süper.

hiddendangerous

hiddendangerous

Üye
indirdim. dosyaları açarken şifre istiyor.

Şifre pnht4ever
türkçe yama uygulayıp deneyeceğim.umarım güzeldir.

Yamayı uygulayıp flash'ladım.jaf'da hata vermedi ama telefon sürekli beyaz ekranda kaldı.açılmadı.birde orjinal denemek lazım sanırım türkçe eklemeden yani..şimdilik orjinal v52 kurdum.bir ara onuda denerim.

alper0642

Üye
haberdar ettiğin için teşekkürler mustafa kardeş, sağol

erkaraman

Üye
arkadaşlar kısaca nasıl yapılacağını anlatabilirmisiniz iki dosyayıda indirdim

olcay.bozdemir

Üye
bunda başlangıçtaki sms yollama olayı var mı yoksa kaldırılmış mı?

hsahin4

hsahin4

Üye
PNHT'deki ilgili mesajda, bunun beklenen sürüm olmadığı ve asıl olarak C6 V20.0.042 sürümünün beklendiğine işaret edilmiş.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
V20.0.042'de ne gibi değişiklikler olabilirki? Herhalde, bir yazıda noktalama işareti koymayı unutmuş Nokia, o noktalama işaretini koyup .042 sürümünü çıkartmış olmalı.

virgo2000

virgo2000

Üye
beklenen sürüm bu olması gerek zaten konu yeni açılmış ... herkese yeni yıl hediyesi falan diyor ... Fw yi deneyen izlenimlerini paylaşırsa iyi olur ... java tamamen çalışıyor mu acaba?

cexen

Üye
bu o beklenen değil zaten phnt de alttaki mesajlarda konuyu acan arkadaşta söylemiş bunu ayrıca ben sistemi denedim. bizim forumdaki eliminsekizi modifiye çok daha iyi diyebilirim . paylaşan arkadaşa tşk

uzmburak

uzmburak

Üye
bunu farkli kilan ne diger cfwlerden:)

qpel

Üye
deneyen yok mu :ehe zorla bana deneteceksiniz

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

weycells

weycells

Üye
arkadaslar yeni kurdum muhtesem hız gercekten CFW bu olsa gerek herkese tavsiye ederim.Yeni yıl hediyesi :) İşte .Türkce dili kurdum T9 orjinal v52 dili. İşte Görüntüler..(Görüntüler Bana Aittir.)

TEK SORUN JAVA CALIŞMIYOR. BİLGİNİZe.....
Ancak Java Runtime uygulamasını yüklediginizde calışacaktır DENEDİm
Java Runtime : http://www.maxicep.com/attachments/34972d1259871373/

alper0642

Üye
arkadaslar yeni kurdum muhtesem hız gercekten CFW bu olsa gerek herkese tavsiye ederim.Yeni yıl hediyesi :) İşte .Türkce dili kurdum T9 orjinal v52 dili. İşte Görüntüler..(Görüntüler Bana Aittir.)

arkadaşım tebrikler ancak şu T) nasıl ekledin, rica etsem T9 dosyasını paylaşabilirmisin. çok teşekkürler

weycells

weycells

Üye
rebel_time

rebel_time

Üye
ilk bakışta güzel gayet stabil hızlı sitede mevcut olan emsallerinden daha kullanılışlı geldi bana şarjı bilmiyorum tabi şimdilik Türkçe dil ekleme sorunu yaşayanlar ve 4x4 menü düzeni isteyen arkadaşlar olursa paylaşa bilirim.

alper0642

Üye
Dostum hersey cok güzel ancak JAVA calışmıyor Ona göre.....
java sorun değil, onu da forumdan indirip entegre ederim, yalnız sen şu T9 meselesini bi açıklayabilirmisin bana. T9 nasıl ekledin, dosyasını paylaşabilirmisin.. teşekkürler bilgi ve yardımın için