Pnht'den beklenen port Nokia C6 V20.0.041 Firmware ported to Nokia 5800 V52.0.007

Sponsorlu Bağlantılar

akg58

Üye
Hadi toprağım.

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
Arkadaşlar adam gibi bilen şunu phnt nin yaptığı orjinallikte yapıp türkçe t9 yatay klavye diğerlerini felan yapıp atamaz mı acaba burda neyle neyi birleştircez yani iyi konu fakat böyle de olmaz ki şimdi diğer arkadaşlar biliyor ve bir çok gereksiz uygulamayı dolduruyorlar içine yapın sağlam güzel hızlı türkçe olsun biz yükleriz ne gerekiyorsa ...EMİR VERİYORMUŞ GİBİ ALGILANMASIN ARKADAŞLAR ŞİMDİ DOĞRU BİR İŞ YAPILIRSA EMEĞE SAYGIMIZ OLUR SONSUZ BİR ŞEKİLDE ....

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar adam gibi bilen şunu phnt nin yaptığı orjinallikte yapıp türkçe t9 yatay klavye diğerlerini felan yapıp atamaz mı acaba burda neyle neyi birleştircez yani iyi konu fakat böyle de olmaz ki şimdi diğer arkadaşlar biliyor ve bir çok gereksiz uygulamayı dolduruyorlar içine yapın sağlam güzel hızlı türkçe olsun biz yükleriz ne gerekiyorsa ...EMİR VERİYORMUŞ GİBİ ALGILANMASIN ARKADAŞLAR ŞİMDİ DOĞRU BİR İŞ YAPILIRSA EMEĞE SAYGIMIZ OLUR SONSUZ BİR ŞEKİLDE ....

dostum ilk sayfaya zaten tr dil ve tr t9 olanı ekledim onu indir orjinal kullan zaten hızlı programlarını da kendin yüklersin :oke: yatay klavyede ne gibi bir beklentin var yan çevirince otomatik geçmesini diyorsan o maalesef yok. :bilmm

Newpronik

Üye
beyler yükledim herşey çok güzel gayet hızlı modifiye edilirse tadından yenmez sanırım saat dilimi problemi çözüme kavuşmuş saat geç deneyemiyorum ama gelen mesajlar şimdiye kadar hep doğru geldi beni en çok sevindiren bu oldu :P

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
Arkadaşım çok sağol türkçe yapmayı da öğrendim fakat menüyü nasıl büyük yapabiliriz yani saat ve şebeke batarya kısımları olmasın acaba bunu yapabilirmisiniz rica etsem ... teşekkürler cevap için ;)

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
cfw mi hazırlıyorum javayı da gömdüm hızlandırma modlarını da uyguladım çok güzel oldu arkadaşlar. ama cfw ye tam anlamıyla hükmetmeden yayınlamam. kafamdaki planlar herşeyin orjinal kalması açılış ekranı sesi vs. içime sinerse sizlerle paylaşacağım. saygılarımla...

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım çok sağol türkçe yapmayı da öğrendim fakat menüyü nasıl büyük yapabiliriz yani saat ve şebeke batarya kısımları olmasın acaba bunu yapabilirmisiniz rica etsem ... teşekkürler cevap için ;)

tabiki bu çok kolay. dil eklemeyi biliyorsan rofs2 dosyasını açabiliyorsundur. yapman gereken menü için gerekli olan modları rofs2 dosyasına atmak bu kadar basit.

Charade

Charade

Üye
Bu CFW mesaj saatlerinde problem yaratiyormu (AVEA) ? Yorum yaparsaniz memnun kalirim =)

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
Bu CFW mesaj saatlerinde problem yaratiyormu (AVEA) ? Yorum yaparsaniz memnun kalirim =)

maalesef var. avea numaradan bir arkadaşım mesaj attı mesaj ilk başta görünmek yerine ortalarda bi yerde göründü. bu aveadan kaynaklı bir durum heralde. saatler geri alınınca çıktı bu sıkıntı ortaya ileri alınınca geçer diye ümit ediyorum. turkcellde bi sıkıntı yok :ehe

Charade

Charade

Üye
abi avea yi arayip sövmek mi gerekiyor illa :D adamlara ne dicem bide :D işte böyle böyle pnht diye kurulus var o c6 yi 5800 a port etti işte ben onu flashladim telefonuma saat problemi oldu desem adam alik alik bakar bana :D

mustafa

mustafa

Üye
    Konu Sahibi
abi avea yi arayip sövmek mi gerekiyor illa :D adamlara ne dicem bide :D işte böyle böyle pnht diye kurulus var o c6 yi 5800 a port etti işte ben onu flashladim telefonuma saat problemi oldu desem adam alik alik bakar bana :D
ben bu sorunu e50 kullanırken yaşamıştım saatler ileri alınınca düzelecek inan bana :ehe

tugrul_27

tugrul_27

Üye
[sıze=2]arkadaşlar adam gibi bilen şunu phnt nin yaptığı orjinallikte yapıp türkçe t9 yatay klavye diğerlerini felan yapıp atamaz mı acaba burda neyle neyi birleştircez yani iyi konu fakat böyle de olmaz ki şimdi diğer arkadaşlar biliyor ve bir çok gereksiz uygulamayı dolduruyorlar içine yapın sağlam güzel hızlı türkçe olsun biz yükleriz ne gerekiyorsa ...emir veriyormuş gibi algılanmasın arkadaşlar şimdi doğru bir iş yapılırsa emeğe saygımız olur sonsuz bir şekilde ....[/sıze]

ben hazırladım kardeş inş siteye upload ederim tr dil tr t9 bi kaç işe yara program vs

--------------- Ekleme ---------------

Yaw hayret bişey adamlar ne zahmetlerle belkşi bu fw yi hazırlıyolar bizmkilerde şu olmaz mı bu olmaz mı kullanın işte tr dil entegrelisini upload edicem diyo arkdaş

e1ektronick

e1ektronick

Üye
benim en buyuk sorunum file browser uygulamasi. hafiza kartinda gizledigim (x-plore app. ile)tum dosyalarimi, resimlerimi, videolarimi gosteriyor.

gizli olan dosya ve klasorleri gostermemesini istiyorum (bunun icin file browser uygulamasini rofs2 dosyasindan kaldirmak istiyorum)

bu uygulamayi bulup sis contents ile actigimda nereye hangi dosya atiliyo gosteriliyo zaten. burdan yola cikarak rofs2 icindeki ayni klasor ve dosyari bulup sildikten sonra repack yapip telefona yuklesem diyorum. siz ne dersiniz?

bu konuda uzman olan arkadaslar bana yardimci olabilirmi?

LUTFEN YARDIM EDIN !...

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
peki tugrul teğmen menü ekranıda büyük olacak mı ? :D :D öyle de olursa süper olur ama phnt nin yaptığı gibi orjinal olsun abartısız ve keylock,btswitch,accelswitch,phonetorch ve dzmusickey de olursa süper olur...yada rica etsem bu programları tr dil fw dosyasına ekleyebilecek arkadaş var mı ? teşekkürler...

sLayter*

Üye
Fw gerçekten süper suana kadar sorun yaşamadım...

alper0642

Üye
benim en buyuk sorunum file browser uygulamasi. hafiza kartinda gizledigim (x-plore app. ile)tum dosyalarimi, resimlerimi, videolarimi gosteriyor.

gizli olan dosya ve klasorleri gostermemesini istiyorum (bunun icin file browser uygulamasini rofs2 dosyasindan kaldirmak istiyorum)

bu uygulamayi bulup sis contents ile actigimda nereye hangi dosya atiliyo gosteriliyo zaten. burdan yola cikarak rofs2 icindeki ayni klasor ve dosyari bulup sildikten sonra repack yapip telefona yuklesem diyorum. siz ne dersiniz?

bu konuda uzman olan arkadaslar bana yardimci olabilirmi?

LUTFEN YARDIM EDIN !...
aynen öyle kardeşim, siscontent ile açıyorsun, orada ne görmüşsen fw.de onu siliyorsun, ama bu kadar uğraşmana yokki, nfe ile fw.yi aç, sol üstte fw.nin adını gösteren başlığın altında arama yeri var, oraya filebrowser yaz, sağ tarafa filebrowser'li şeyleri gösterecek, çıkan sonuçları sil olur biter

hakes61

Üye
rompatcher çalışmıyor buna bir çözüm bulabilirmisin lütfen geri kalan aksaklıklar internette gezerken ımage hatası veriyor

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Güzel konu olmuş :)