piranha mp4 e göre video nasıl çevirebilirim arkadaşlar yardım edin....

Konu Sahibi
piranha mp4 e göre video nasıl çevirebilirim arkadaşlar yardım edin....
arkadaşlar piranha astro plus black 2gb mp4 aldım ama yanından çıkan cd deki converter bi işe yaramıyo her çeşit videoyu denedim çevirmiyo...bu cihaz hangi biçimdeki videoları oynatır?...videoları hangi programla çevireceğimi söylermisiniz?....bide bu cihaza oyun uygulama fln atabiliyomuyuz?

ByDeGeR

Üye
Kardeşim araştırdığım kadarıyla '.mtv' formatını destekliyor. O formata çeviren video converterde 'Aiseesoft AMV Converter'. İnternette biraz araştırırsan programı bulabilirsin

Arkadaşlar ''pıranha crow ultra blue 4gb mp4'' aldım İçinde müzik videosu var ve onu açıyor. Fakat benim attığım videoları açmıyor. Kullanım kılavuzunda avı format diyor ben bu formata çevirdiğim halde uyarı formu yanlış diye bir yazı çıkıyor sizce ne yapabilirim ? Teşekkürler

Be_

Üye
Bende Piranha kullanıyorum indirdiğiniz videoyu avi yapın ve içindeki cd deki conventerla mp4ünüzün boyutuna göre tekrar dönüştürün olacaktır..

bendede pranha mp4 var içinden küçük bir cd çıkıyı onun içinde video çevirme programı var onu pc yükle çevir kardeşim

Piranha Genesis Plus Black Mp4 Oynatıcı Orijinal Cd 'si [Bir çok Pirhana Mp4 Oynatıcıya uygundur.]

ÖNEMLİ NOT : PROGRAM XP'DE ÇALIŞMAKTADIR VİSTADA HATALI ÇEVİRİ YAPIYOR.

İndirme Linkleri (Linkler Kendi Uploadımdır.)

-Cdekiler-

DİREK İNDİRME LİNKİ >

ALTERNATİF 1

ALTERNATİF 2

ALTERNATİF 3

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER..

benim de var araştırdım bu programla açabilyorsun fakat program çalışırken hep %1 gibi gösteriyor ama yinede bekleyin aniden %100 oluyor. işte link:http://hotfile.com/dl/132131099/46f0557/PiranhaConverter.rar.html

Konu Sahibi
yardımlarınız için teşekkürler..

bu programı bulmak ıcın bir hatadan fazla ugrasmıstım tesekkur ederım ellerıne saglık

eyvallah kardeşim makbule geçti arkadaşlar avi yapmanız gerekiyor çalışıyor )

----------Eklendi @ 19:26:54 ---------- Yazıldı @ 19:26:08 ----------

eyvallah kardeşim

tesekkur ederım ellerıne saglık kardeşim

dostun kısa yolu online converter den avi ye dönüştür

Bende Piranha kullanıyorum indirdiğiniz videoyu avi yapın ve içindeki cd deki conventerla mp4ünüzün boyutuna göre tekrar dönüştürün olacaktır..

mp4 boyutu ne kadar olduğunu nasıl anlıcaz?? yardım ederseniz

Linkler ölmüş haliyle ancak aynı program bana da lazım.Elinde bulunan paylaşabilir mi?

cyborg78

Üye
ücretsiz bir uygulama envai format özeliği var