PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

gizemgsm

Üye
emeğine sağlık tşkler

bekirasi

Üye
teşekkürler

_porquerogue_

_porquerogue_

Üye
Hocam Bu pro ile Jaf emulatör adlı programla yaptıgımız işlem i yapıyoruz yanılmıyorsam ?

Yanı bu bana bıraz daha cazip geldi cunku karısık değil diğer proda bir türlü yapamadım dun butun gun ugrastım fakat sonuc alamadım

--------------- Ekleme ---------------

ŞİMDİ Product Code yazan yerde TEL BİLGİLERİNİZ GÖRÜNÜYOR
AŞAĞIDA Refurbish BUTONUNA TIKLADIĞIMIZDA YAZILIM TELEFONA YÜKLENMEYE BAŞLAYACAK
ŞARJINIZ YETERLİ OLSUN.

Şimdi arkadaşm dedgın yere kadar bende problem yok fakat product code cıkan yerde telin bilgileri gozukmemekte yardımcı olabılır mısın ? :S

ByOrkO

ByOrkO

Üye
merhaba arkdaşlar bn bii FW yüklemye çalşıyorum fakat resimdeki hatayı alıyorum...

kaneru93

Üye
benim telin product code nu bulmuo kendiliğinden napıcam :S:S

ya 80 tane kodtan bi bnm ki mi yok :S:S:S:vur

bndede olmuyoo arkadas napıcaz yardım edın!!

ertugrulaksoy

Üye
çok teşekkürler şu anda telefonuma yeni versiyon attım.. nokia 6303 v10.12

Engin1990d

Üye
windows 7 ye yuklenmiyor :S

kutaykut

kutaykut

Üye
KARDEŞ PROGRAMI YÜKLEYİP RM DOSYASINI PRGRAM FİLESTAKİ KONUMA ATIKTAN SONRA PROGRAMI AÇIYRM FAKAT INSSTAL NOKİA DONGLE A TRY AGAİN START GİBİ Bİ HATA ALIYRM PROGRAM AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNCEM:bilmm

ec1905

Üye
Arkadaşlar Elimde nnokia E71 RM 346 var bilgisiolan arkadaşlardan şunu rica ediyorum navifirm programıyla indirdiğim telefona uygun yazılımı phoneixy zılımıyla kurarken PC suite ve Nokia Updater yazılımıma getek varmı

frk09

Üye
firemawe update gelio ama yazılım çıkmo yardımcı olursanı sevinirim .teşekkürler

adanay

Üye
saol usta

tsk

alits..

Üye
ben navifirimi nalmadım ne o ya nasıl yapcaz

admin şe nivifirim nedir indirme programımı ben phonexi yükledima açtım yükleyemiyorum telin özellikleri görünmüyo nasıl yapcam

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşim sağol:oke:

bovran35

bovran35

Üye
mrb yapamadım programla tl bağlantısı kuramdım bir turlu lütfen yardım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:good:

anemon11

Üye
mrb 6303 telefonum war programları indirdim herşey tamam rm-443 dosya yapıp belırtılen yerede kopyaladım. programı kurdum ardından actım file yapıyorum scan product yapıyorum fakat telefon bılgılerım belırtılen yere gelmıyor yardımcı olursanız sevınırım:bigstar:

Arkadaşlar hersey tamam bnm bu seferde firmware update sayfasında telın product code yerınde hıc bısey yazmıo

mmu002

Üye
Eline emeğine sağlık kardeşim çok teşekkür ederim minnettarım...
Vesselam...

poltara

Üye
çok teşekkür edrim arkadaşım beni büyük bi dertten kurtardın 6303 c dil desteği için

mardok

mardok

Üye
kardeşim madem konu açıosun bari takip et burda bisürü insan yardım bekliyo :off:

kosovali75

Üye
garanti bozuluyor mu yardımcı olur musunuz

Üst Alt