PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

mirali74

Üye
merhabalar benım telefonum nokıa 3120 classic usb ıle baglarken onayladıktan sonra baglanıyordu guncelleme yaparken telefonum kapandı bırdaha acamadım bu dedıklerınızı yapmak ıstıyorum ama telefona onayı nasıl verecegım bılgısayara baglanması ıcın

ozz4

Üye
Error loading component

HRESULT 0x80040154 (-2147221164)
This means:
Sınıf kaydedilmemiş

Bu hatayı veriyo

elbistanbeyi

Üye
product code yazan yer bende boş görünüyo. scan product bölümünde telefonu gördüğü halde :S

eç038

eç038

Üye
yaa arkadaşlar flaashlama işlemine başlayamıyorum bile yardım edin.. dosyanın biri bulunamıyormuş ..şu hatayı veriyor

eç038

eç038

Üye
yaptım şükür yaa.. telefon kafayı yemişti.. v60 sürümünü wi fi ile üncellemek isterdim ama jafla yapmak kısmetmiş.. fw yüzünden product code değişmiş.. o yüzden telefon görmüyormuş güncellemeyi.. bende bunu code una uydurdum güncellemeyi ama manuel olarak yapınca yarım oluyor.. bir hal almıştı ama şimdi telefonun kodunu değiştirip jafla otomatik güncelledim.. yardıma ihtiyacı olan olursa yazsın :D.. kaptım bu işi :d:

03ramazan

03ramazan

Üye
6230i ppu dosyası var mi acaba ?

south

Üye
Eyvallah hocam, teşekkürler.

tayo01

tayo01

Üye
Saol telimi 4 aydır V60 yapamıyordum Sayende v60 yaptım :D

aliayan

aliayan

Üye
Kardeşim ben yeni başladım biraz daha detylı anlatır mısın ?

----------Eklendi @ 10:24:41 ---------- Yazıldı @ 10:00:02 ----------

Telefonumu bulamıyor bu konuyu anlatabilecek birisi var mı?

sm3

sm3

Üye
s.a abiler bn n97 kullanıcısıyım telefonun 32 gblik alanına e:\reusorce\font - yükledim tel acılıyor ekranı kararıp çizgiler cıkıyor hard formatta olmuyor nasıl hallederim
coğu konularda bircok kişiye yardım etmişsiniz bide su garip maxicepliye yardım etseniz :oke:

dorffcruise

Üye
internetten satın aldıgım nokia 7210 supernova'nın içeriği acaip sorunlu bi haldeydi müzik çalar radyo oyunlar temalar hiç biri çalışmıyordu.kısacası çökmüş durumdaydı. önce nokia software uptade ile yapmaya çalıştım yarım yamalak yazılım yukledı birde hata verdi olmadı.bu site çıktı karşıma ve phoneix yazılımı ile yazılım güncelledim.başarılı şekilde telefon tertemız yenı yazılım yuklu oldu.sonsuz teşekkürler. emeğinize yüreğinize sağlık ;))))))))

orhnkya

orhnkya

Üye
s.a abiler bn n97 kullanıcısıyım telefonun 32 gblik alanına e:\reusorce\font - yükledim tel acılıyor ekranı kararıp çizgiler cıkıyor hard formatta olmuyor nasıl hallederim
coğu konularda bircok kişiye yardım etmişsiniz bide su garip maxicepliye yardım etseniz :oke:

yeniden orjinal yazilim at olu eger phoneix ile yapamiyorsan jaf programini kulan

yanlizsevdali

Üye
cihaz açıkken mi yapıcaz yoksa kapalıykenmi bu işlemi

hicsam

hicsam

Üye
teşekkürler

cihanaldi

Üye
MERHABA ARKADAŞLAR

PHOENIX V2010.08.004.41526 PROĞRAMI

PROĞRAMI İNDİRİP KURDUKTAN SONRA NAVİFİRM İLE İNDİRDİĞİMİZ YAZILIM DOSYALARININ OLDUĞU KLASÖRÜ(5800 İÇİN=> RM-356)(N97 İÇİN=> RM-505)
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\ İÇİNE KLASÖR OLARAK(örn:RM-505) KOPYALIYORUZ
ŞİMDİ PROĞRAMI AÇIYORUZ

AŞAĞIDAKİ EKRAN GELİYOR File YAZAN BUTONA TIKLIYORUZ

SONRA Scan Product'a TIKLIYORUZ

TELEFON BİLGİLERİNİZ AŞAĞIDAKİ KIRMIZI ALANDAKİ GİBİ GELİYOR

Flashing'e TIKLIYORUZ SONRA Firmware Update'e TIKLIYORUZ

Arkadaşlar Phoneix'le Nokia c7ye türkçe dil flashlarken şu hatayı verdi ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim..

----------Eklendi @ 21:15:13 ---------- Yazıldı @ 21:13:42 ----------

Getting list of files to be flashed failed: 0 84210010(-2078212080) -
Firmware: Flashing file 2c:/program files(x86) /phoneix/products/Rm-675/rm-675_m008.25.emmc.fpsx'is not foud.

wolfrec

Üye
phoneix programıyla telefonu güncellersek telefon garanti dışı kalır mı?

sefa7538

Üye
teşekkur ederim bizi cok buyuk bi sıkıntıdan kurtardın :D

nizam67

Üye
s.a arkadaşlar bu işlemi tel kapalıyken mi yapıyoruz açıkken mi birde nokia c6 cwf atarken jaf la atsak olur mu ben bunu pek yapamıyorum da yardımlarınızı bekliyorum

osmancuk

Üye
teşekkürler

Üst Alt