PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

uzzy36

Üye
DP1 hatası alanlar phoneix programının kurulu olduğu yerdeki productsun içine atsın yazılımı

huso-134

Üye
Benim pc de scan product pasif olarak gözüküyo neden başka bir şekilde yapma imkanım var mı yardımcı olursanız sevinirimm...

uzzy36

Üye
Telefonu pc suit olarak bağladınmı veya telefonun açıkmı?

mercan84

Üye
teşekkürler

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Benim pc de scan product pasif olarak gözüküyo neden başka bir şekilde yapma imkanım var mı yardımcı olursanız sevinirimm...
arkadasim phoenix 2010 icin sol ustte file tekla Manage connections ac pencerede no connect usb yazar usb tikla sagda siyah ok var yukariyi gosterir ona tikla aplly ve close bas artik tiklanir durumdadir.

rockn87

rockn87

Üye
abi güzel paylaşmıssınızda bi sorum olacak bende hata veriyo N8 dark grey herşeyi birebir yapyorum amafirmware update dediğimde sayfa açılıyor orda product code yazmyor butonada tıkladığımda hata veriyor

rockn87

rockn87

Üye
DP1 hatası alanlar phoneix programının kurulu olduğu yerdeki productsun içine atsın yazılımı

ben aynı hatayı alıyorum ama C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 içine yukledim navifirm den indirdiklerimi ama DP1 hatası veryo

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
ben aynı hatayı alıyorum ama C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 içine yukledim navifirm den indirdiklerimi ama DP1 hatası veryo
islemleri phoenix kapaliyken yapicaksin telide bagla ac.birde sunu yap antivrus programaini tum kapat pc guvenlik duvarinida kapat tekrar phoenix kur dene kesin cozulur.

uzzy36

Üye
Naviden yazılımı indirken kendi telefonun product kodu neyse onu bulup indireceksin.Eğer kendi telefonun kodunu bulamassan başka bir kodlu yazılımı indir telefonunun kodunu indirdiğin kod yap.Örneğin 059634 böyle bir kod indirdiysen telefonun koduda bu olmalı.Kod değiştirmek için bkz.

lawgiverkhan

lawgiverkhan

Üye
Allah razı olsun hocam. Çok duamı aldınız.

samuelking

Üye
teşekkürlerr..

ouzann3

Üye
benim teli bağlayınca usb bağlantısı gişdip geliyo jaf falan çare olmadı tel boru gibi kaldı elimde

bayenglisher

Üye
Kardeşim iyi akşamlar valla ben denedim navifirm den rm-718 turkey silver olanı indirdim aynen dediklerini yaptım ama hata verdi şimdide telefon açılmıyor. Dead flash meselesini de kabul etmiyor nerede yanlış yaptım bilmiyorum...Yardımcı olursan sevinirim yoksa hanımın çenesi durmuyor...Çünkü o hediye aldı telefonu

akdemir

akdemir

Üye
emeğini sağlık cook tesekkürler....

hakan_710

hakan_710

Üye
Kardeşim iyi akşamlar valla ben denedim navifirm den rm-718 turkey silver olanı indirdim aynen dediklerini yaptım ama hata verdi şimdide telefon açılmıyor. Dead flash meselesini de kabul etmiyor nerede yanlış yaptım bilmiyorum...Yardımcı olursan sevinirim yoksa hanımın çenesi durmuyor...Çünkü o hediye aldı telefonu
kardeş jaf dene diycem ama bazı arkadaşlar yapamamış aynı sorun bende de oldu geçen gün jaf ile hallettim. sen yine de bi dene olmazsa çaktırmadan bi telefoncuya git box ile yazılım atsınlar 20 lira flan alırlar yada garantiye yollayabilirsin

E-R-O-L

Üye

Uploaded with

BENDE O YAZILAR YOK RESİMDE DE GÖSTERDİM YARDIM LÜTFEN !

cimbomlu52

cimbomlu52

Üye
dosyaları yüklerken telefon açıkmı olacak kapalımı bilgi verrseniz sevinirim

ediz96

ediz96

Üye
bende Scan Product a basınca bir şey olmuyor yardım edin :(

texase

Üye
cok saol arkadasım benı oyle bır buyk dertten kurtardınkı allah senden razı olsunnnn..

baydeger

Üye
denemediğim rm kalmadı bende hep scan product yaptığımda unknown product hatası veriyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Üst Alt