Philips Dvd 3520 usb problemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eRDiiL

eRDiiL

Üye
    Konu Sahibi
usb bellekten izlediğim filmerin son 10-15 dksına doğru film kapanıyor

bazı dvdlerin usb girişlerinin belli gb dan yükseği okumadığı söylenir ama bu genelde 2 gb filandır benim seyredemediğim filmler 1 gb biraz üstü
ayrıca eskiden böyle bir olay olmuyordu

yazılım güncelleme filan da yaptım ama bir değişiklik olmadı böyle bir problemle karşılaşan ve çözümünü bilen var mı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt