Pepsi Yaşatır Seni Kampanyası adı altında dolandırıcıların gönderdiği sms

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pepsi Yaşatır Seni Kampanyası adı altında dolandırıcıların gönderdiği sms
Arka Arkaya 4 Sms Gönderdiler eklenti olarak ekliyorum resmi. bu bilmem Kaçıncı yok toros danışmanlık vs gibi smslerde alıyorum nereden buluyorlar bunlar tel numaralarını

Ekli dosyalar

NiggaRay

Üye
Üye olduğunuz internet siteleri para ile satıyor numaraları.

greenmile

greenmile

Üye
babama da zamanında aynı pepsi kampanyası bahanesiyle mesaj attılar arasana panpa diye mesaj yazdım babamın telefonundan aradılar açtım çok güzel konuştum o gün bugündür tık yok.

bu arada bilgi ve işlem merkezinin numarasına bak :ehe

• Beğen
Tepkiler: only star
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
babama da zamanında aynı pepsi kampanyası bahanesiyle mesaj attılar arasana panpa diye mesaj yazdım babamın telefonundan aradılar açtım çok güzel konuştum o gün bugündür tık yok.

Sorma Ya Hayır böyle mesajlara inanıp geri dönüş Yapanlar var Onlar içinde Dua edelim
:)

• Beğen
Tepkiler: onurca06
greenmile

greenmile

Üye

Sorma Ya Hayır böyle mesajlara inanıp geri dönüş Yapanlar var Onlar içinde Dua edelim
:)

maalesef var da madem bir hediye kazanmışsın bırak onlar versin ödülü sen neden önce gidip para falan yatırıyorsun :) insanlarımız enteresan gerçekten

onurca06

onurca06

Üye
bu mesajdan bana da geldi pek biplemedim :kop:

SheFy

SheFy

Üye
yapıyorsun bari anandırıcı olsun sahte olduğu anlaşılıyor. :ehe

BreakerZote

BreakerZote

Üye
:ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
118'li numarlara veriyorlar ama şu var ilk hattı aldıktan ilk 1 hafta veya daha kısa sürede,firmadan hattı alırken özel içeriklere,reklam vs ve rehbere numara'yı kapttırsanız o zaman yabancı birisi ulaşamıyor,taaki internet kampanyalarından veya üye olunarak numara verilen bir yerden hatta onu geçtim,kargo,ptt tarzı yerlerden numaranızı paylaşmazsanız o zaman 118li hat aranıpta adınıza sorgu yapılsada,gsm firmasından adınıza sorgu yapılsada bulamazlar:)
Başıma gelmişti,burger kampanyasına katılıyım dedim,numaramı paylaşmıştım,o yüzünden numaram dağılmıştı alakasız insanlar arıyordu:D

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

hay ağzına sağlık

- - - Eklendi - - -

Bana hiç öyle mesaj gelmedi

• Beğen
Tepkiler: greenmile
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Buyrun Buda Toros Danışmanlık artık herkimseler Ondanlardan Gelen Sms

maxirabit

maxirabit

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tragedie
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Abi özel olarak,pilot olarak seni seçmişler herhalde çünkü bu kadar üst üste gelmesi garip:)

Toros Durmadan Gönderiyor Kendimden Şüphelenmeye Başladım Acaba gerçekten Kredi Kartı Borcummu var :d:

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
SheFy

SheFy

Üye
abicim polise falan sikayet gecerli olmaz mi sonucta kendileride uyari msjlari atiyor. Bu tip gelen msjlara inanmayiniz diye

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abicim polise falan sikayet gecerli olmaz mi sonucta kendileride uyari msjlari atiyor. Bu tip gelen msjlara inanmayiniz diye

Pek bir Faydası olmaz Pepsiciler Yabancı ülkeden atıyorlar bu smsleri Çok çok gönderdikleri Numara şebekesini keserler Toros zaten Banker galiba onada işlemez :)

abi senin telefon halka arz olmuş resmen :ehe

ya bunlar bir kaçı sadece somaliden bile arama Yapılıyor hat eski bütün arkadaşlarımda bu no var yoksa 50 sefer kapatmıştımda :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt