Penetrate Pro v2.10 ( Wireless Şifrelerini Çözün )

Sponsorlu Bağlantılar

sametalbayrak

sametalbayrak

Üye
Bunu ekleyen arkadaşa kızmayın , kendinize kızın kiminiz belkide yıllardır net kullanan insanlarsınız böyle bir programın ne adroidde ne başka bir sistemde olamayacağını anlamadıysanız bilgisayarınızı camdan aşşağa atabilirsiniz .

• Beğen
Tepkiler: -efşan

-efşan

-efşan

Üye
Bunu ekleyen arkadaşa kızmayın , kendinize kızın kiminiz belkide yıllardır net kullanan insanlarsınız böyle bir programın ne adroidde ne başka bir sistemde olamayacağını anlamadıysanız bilgisayarınızı camdan aşşağa atabilirsiniz .

:oke:

ayhan2000

ayhan2000

Üye
:kotu:

malencho

Üye
nasil yokk sizin ubuntudan haberiniz..linux tabanli isletim sisetemlerinde calamicaniz sifre yok yeterki gerekli donanomlariniz elinizede olsun.

bortecina29

Üye
bir deli kuyuya tas atmis kirk akilli cikaramamis:-D

ByAR!F

Üye
Hoop :) arkadaslar ispanyada yasiyorum ben android isletim sistemli telefonlarda calisiyor evet gerçektende sifreleri kiriyor internete bedava giriyorum telefondan ama turkiyede calismiyor bu program sadece turkiyede destekledigi modem huawei"dir huawei modemlerini kirabilirisiniz oburlerinde ise yaramiyor.

SametDindar

Üye
arkadaşlar bu programı indirdim telefona kurdum ve telefondaki antivirüs programım bunu virüs olarak gördü boşa indirmeyin telefona zarar verebilirsiniz

akyzmn

akyzmn

Üye

Fazla sallama dostum. Bu böyle programlar var. PC de Linux sistemde çok kolay wep şifreleri kirilabilir. WPA çok zor aslında oda kırılır ama çok uzun süre gerekir.
Telefonlarda ise nokia n900 bu işlemi yapıyor. Bizzat noki n900 kullandım ve denedim. Web şifrelerini 5- 10 dakikada hallediyor. Bu forumda maemo bölümüne girip inceleyebilirsiniz. Hatta konuyu ben açtım. Maemo linux temelli bir işletim sistemi. Androide linux bazlı ama maemo kadar değil. Bu işlem androide de yapılır. Bu programlar çok etkili olmaya bilir. Ama androide de bu işlem olur.

denizci535

denizci535

Üye
Evet akyzmn haklisin

crowofthedark

crowofthedark

Üye
:kotu:

hubeyb68

Üye
hepsi hikaye bir ha.l.ta yaradıı yok

Astrosman