Penetrate Pro v2.10 ( Wireless Şifrelerini Çözün )

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Penetrate Pro v2.10 ( Wireless Şifrelerini Çözün )
Wireless şifrelerini öğrenmenize yarayan bir program.<br>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, CELİKERKENAN, ebu_ubeyde ve 2 diğerleri

vahset44

Üye
deneyen var mı acaba? bir işe yarıyor mu?

ozelimm

Üye
Nasıl kullanılıyor yardım lütfen teşekkürler

----------Eklendi @ 17:32:38 ---------- Yazıldı @ 17:19:35 ----------

Arkadaşları uygulamaları buraya koyuyorsunuz ama açıklama yok:hmmm

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
ben denedim çalışmıyo...:hmmm

• Beğen
Tepkiler: hubeyb68

ozelimm

Üye
bendede bi işe yaramadı
:vur

• Beğen
mc_shekil

mc_shekil

Üye
böyle sallama işler yapmayalım arkadaşlar:nono:..bilgisayarda bile wirelessin ni çözemiyoruz yada zarzor çözüyoruz kaldıki ufacık bi programla cep telefonumuzdan çözecezz

nexpow

nexpow

Üye
boş arkadaşlar inanmayım :d::d:

• Beğen
fthakan

fthakan

Üye
bişey olmadı wiyiye tıklıyorum bi yazı çıkıyor olmuyor??

Tarantula34

Tarantula34

Üye
arkadaşlar insanlara yardım edelim diyoruz kimsenin vaktini boşa harcamayalım lütfen

dewli

Üye
arkadaş şifresini degil md5 ini göstermiş şifresi degil bu programda gösterilen yani yok ben şifre kırcam diye 32 bitlik bi md5 le şifresini buldum diye sevinmeyin
md5 bu md5 ceviricilerle bile kırılmaz :)
md5 : şifrenin bit haline kodlanmış şekli ki modeme bi ping atmayla bile ortaya cıkar pekde zor bişey degil

evren36

Üye
ayakkkkkk yapiliyoo

KELGER

KELGER

Üye
bende de çalışmıyor 45 mb lık birşey indir di ama yine çalışmadı

reyes_19

Üye
bu tur uygulamaların ne telefonda nede pc de calısan versıyonu mevcut sımdıye kadar ben gormedım enazından (:

boroborox

boroborox

Üye
çöp konu

xpity

Üye
Arkadaşlar hemen tepki vermeyin, program gayet iyi çalışıyor ama desteklediği modem çeşitleri kısıtlı. 3-4 tane modem desteği var ve o modemlerde bizim ülkemizde kullanılan modemlerden değiller. Sadece bir tanesi destekliyor oda "huawei" Ben büyük bir alışveriş merkezinden o programı bizzat kendim test ettim. Zaten programdada uyarı veriyor. listelenen bağlantılardan sadece yanında yeşil kutucuk çıkanlar kırılabilir diye. Kırmızı çıkıyorsa yapıcak birşey yok. Yeşil çıkanların üstüne bir yere tıkladığınız zaman şifreyi direk olarak gösteriyor. Benim bulunduğum alışveriş merkezinde 25 den fazla bağlantı buldum ama sadece 3 tanesi yeşil görünüyordu. Ona göre hesaplamanızı yapın..

----------Eklendi @ 23:23:17 ---------- Yazıldı @ 23:16:15 ----------

Aynı işi gören bir program daha var onun adıda pulWifi marketten ücretsiz indirebilirsiniz.

(Gördüğünüz gibi bazı huawei modelleri deniliyor.)

Bu programda girip unuttuğunuz wifi şifrelerini gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: muratvemine
blacktalon

blacktalon

Üye
peki türkiyedeki airties destekleyen yokmu :)

KELGER

KELGER

Üye
geç onu yaramaz

vahhap

Üye
arkadaş ni degil md5 ini göstermiş degil bu programda gösterilen yani yok ben şifre kırcam diye 32 bitlik bi md5 le ni buldum diye sevinmeyin
md5 bu md5 ceviricilerle bile kırılmaz :)
md5 : şifrenin bit haline kodlanmış şekli ki modeme bi ping atmayla bile ortaya cıkar pekde zor bişey degil

bişey anlayan varmı...

• Beğen
Tepkiler: corolla_58
pazzoo

pazzoo

Üye
arkadasim ellerine kollarina saglik..bu program gercekten sifre kiriyor...ama sanirim bu program avrupada yasayanlarin isine yarar.mesela benim isime cok yaradi...tekrar emegine saglik...

milestone

milestone

Üye
Wpa wpa2 desteklemiyor,yuklendiginde dictionary istiyor (46mb), sozluk yuklemek istendiginde hata veriyor,

Üst Alt